Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 10 telepítés után elment...

Win 10 telepítés után elment a hang, mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Na szóval telepítettem a windows 10-et. De utána nem volt hang. Próbáltam már a hibaelhárítást, frissíteni az illesztőprogramot, aztán letöltöttem a relatek drive-rt, végre visszajött a hang,mikor újraindítottam. De mikor kikapcsoltam a gépet, és utána bekapcsolás után már megint nem működött. Mikor újratelepítettem a drivert ismét jó volt, de kikapcs után megint paff. Most mivel próbálkozzak? Előre is köszönöm a segítséget.

2015. aug. 22. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Sajátgépen jobb klikk - kezelés - eszközkezelő.

És a hangszóró ikonos részeket nyisd le és ott lesz egy olyan driver ami nem kell oda, azt törölni kell és utána jó lesz. (elméletileg)

Nekem is ez volt, W10 felrak feleslegesen egy drivert amivel annyit ér el hogy nem lesz hang. Azt törölni kell és többet nem rakja vissza.

Ha nem tudod hogy melyiket kell törölni küldj egy képet, megpróbálok segíteni.

2015. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Trevor. ***** válasza:

Már neked is? XD

Nekem nem sikerült megoldani, csak tiszta telepítéssel, utána maradt az alap Windows driver (ami rendes Realtek az eszközkezelő szerint).

2015. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Fú, nagyon köszönöm, a segítséget. [link]


Van a High Definition Audio és a SoundMAX, ezek közül melyiket töröljem? NAgyon nagyon köszönöm!!

2015. aug. 22. 19:19
 4/19 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem elég sok driver hiányzik.

Azok amiknél felkiáltó jel van arra jobb klikk és driver frissítése és interneten keresse meg.

Miután azokhoz megkereste a driver, restart és ha még akkor sincs hang akkor a soundmax-et töröld. Utána jónak kell lennie.

2015. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sorry, a soundmax-et hagyd meg a High Definition Audio-t pedig ne töröld hanem tiltsd. Így kell jónak lennie.
2015. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
:"(((( Még mindig nem jóóóóóó.....
2015. aug. 22. 19:49
 7/19 anonim ***** válasza:

És ha a soundmax-et tiltod?

ha úgyse akkor

jobb klikk és illesztőprogram frissítése mindkettőre.

ha úgyse akkor távolítsd el mind kettőt és indítsd újra a gépet.

2015. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt írja naprakész az illesztőprogram, mindkettőre...
2015. aug. 22. 19:57
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor távolítsd el mindkettőt és gépreset.

És ha megint lesz ott felkiáltó jele akkor jobb klikk és keresse meg a driver-t.

2015. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Trevor. ***** válasza:
Nekem tényleg csak a tiszta telepítés oldotta meg.
2015. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!