Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer pc-t ajánlanátok...

Milyen gamer pc-t ajánlanátok 700 euróért?

Figyelt kérdés

A német amazonról szeretnék venni egy gépet, 700 euró a keret plusz vagy tíz a szállítás, de a 700 az szállítás nélkül értendő, játékra kéne, viszont csak előre összeszerelt jöhet szóba, az adott oldal kínálatából.


Segítenétek a választásban, én nem igazán vagyok jártas e téren?

Találtam egyet ami egész jónak tűnt, i7, meg minden, aztán vettem észre, hogy igaz, hogy i7-es a processzor, de 930-as jelzésű, amiről kiderült, hogy régi, viszont arra is gondoltam, hogy azért még felvenné a versenyt a mostani i5-tel, vagy legalább i3-al.


Ti melyiket javasolnátok?



2015. okt. 12. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mért pont az amazonról? meg miért össze szereltet? azok szarok
2015. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja és az i7 nem játékra van
2015. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül kell az amazonról, viszont egy megbízható német oldalról, lévén, hogy ott alacsonyabb árak vannak.

Ez az összeszerelés dolog meg a szüleim miatt nem megoldható, ők nem akarnak összeszereltetni.

2015. okt. 12. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:
az szopacs mert neked van ft ra át számolva kb 210 ezred ebböl elég jó gép jönn ki és könnyebb gariztatni ha gond van mint vissza küldeni a németekhez és kb 300 ezerböl vennél olyat mint amilyet összerakathatsz
2015. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor milyen konfigurációt ajánlanál, ami kijönne ennyiből itthon, összerakatva?
2015. okt. 12. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
ne összerakatva vegyél úgy értem te vegyél bele alkatrészeket pl. a pcx.hu -n a gép összerakó fülnél te állíthatod be milyen alkatrészek legyenek benne és ők azt neked összeszerelten küldik el + az alkatrészek dobozait
2015. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szántóvető ***** válasza:
ennél jobbat nem találtam az amazonon: [link]
2015. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


Erről mi a véleményetek?

2015. okt. 12. 18:07
 9/11 anonim ***** válasza:
semmit nem ír az alaplapról, a külön hűtésről (mivel a legtöbb amd gyári hűtő kapásból kuka) illetve a táp pontos típusáról se.
2015. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gábor_79 ***** válasza:

Tessék. Német bolt ami szállít Magyarországra [link]

Nem néztem meg az összes ajánlatot. Kaptam onnan processzort.

2015. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!