Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zöld árnyalatos a monitorom...

Zöld árnyalatos a monitorom képe, miért?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt bekapcsoltam a gépemet, LG Flatron 1942s típusu monitorom van, elindítom a gépet és az egésznek ilyen zöld árnyalata van, mintha rajta lenne egy zöld fólia. Mit tehetnék ez ellen?
2015. okt. 15. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

- próbáld másik vga kártya kiementre vagy monitor bementre dugni a kábelt,ha ez lehetséges

- nézd meg,hogy a csatlakozók jól csatlakoznak

- van-e valami mágneses zavaró cucc a kábelek körül (lehet egy új lámpa is), főleg ha külső tápos,akkor nincs-e zavaró dolog mellette.

2015. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam rákötni a gépet ugyanazzal a kábellel a TV-re csatlakoztatni, de azt írta túl nagy kép, még akkor is amikor levittem 800x600-ra is (azt elfelejtettem írni h a gép még a felbontást sem engedi feltenni az ajánlottra (1440x900)


többszört ki-be húztam a csatikat, minden stimmel


semmi mágneses dolog nincs a közelében.

2015. okt. 15. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Cseréld le a VGA driverét, ha ez se megy, akkor rossz a VGA.
2015. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!