Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú a gépem? Miért...

Miért lassú a gépem? Miért crashel a CS:GO?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy PC-m:

AMD FX-8120

Sapphire Radeon HD7950 Vapor-X OC 3GB 384 bit

Crucial 2X4gb ddr3 1600mhz ballistix sport

GigaByte GA-970A-DS3P

Thermaltake Berlin 630w

500 GB vinyó

Windows 8.1 pro 64 bit (nem eredeti) aktivált

1.) Körübelül egy hónapja tönkre ment benne egy sokkal gyengébb alaplap, azt kicserélték erre. Egy PC-s boltban. Akkor nem kellett windows resi de érezhetően lassult a gépem, ezt gondolom a helytelen driver feltelepítés sorrendje okozhatja. Mivel nem értek hozzá nem csináltam meg.

2.) 3 Napja mikor kikapcsolt a gép egy automatikus frissítés zajlott le.

És mikor reggel bekapcsoltam még a szokásosnál is sokkal lassabb volt.

Ez lehet, hogy csak merő véletlen de én ennek tudom be.

devil hangulatjel Még aznap játszottam a CS:GO nevű játékkal ami állandóan crashelt a minimum 200 FPS ellenére. Minden nagyon lelassult a boot is a játékok is crashelnek. Van valami megoldás erre? Köszönöm előre is.

Ha gondoljátok van skypeom de a ts-t jobban preferálom.



2015. okt. 17. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyors google alapján, töltsd le a malwarebytest,és a CCleanert,drivert frissitsd, tisztitsd ki a géped (belulrol)

cs:go-t ragd ujra

2015. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!