Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a laptopot érdemes megvenni?

Ezt a laptopot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretnék rá sokat költeni, nem tudom, hogy ilyen árkategóriába melyik márkát érdemesebb választani.



2015. okt. 17. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
a dell az jó márka, netezni filmezni jó ez a gép, megéri az árát
2015. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyenge processzor. Ha csak alapra kell, akkor OK. Persze ennyiért jó, de volt ahol win8.1-el is adták úgy emlékszem.
2015. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen árkategóriában csak használt üzleti laptopot szabad venni, az újak közül mind rossz ennyiért
2015. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen ezt hallottam már, de nem szeretnék használtat venni.

Még erre is gondoltam:

[link]

De sokan mondják hogy az asus jó ilyen árkategóriába.

2015. okt. 17. 22:59
 5/6 szántóvető ***** válasza:
amit először kinéztél az 15-tel olcsóbb esztétikai sérüléssel,2 év gyári garival.ha nem akarsz használtat akkor inkább azt ajánlom.90 ezret viszont nem ér mert tényleg lassú,100-ért már van i3-as procival szerelt a media-ban.
2015. okt. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Igen ezt hallottam már, de nem szeretnék használtat venni. "

Akkor csak rosszat fogsz tudni venni, a linkelt Dellt sem érdemes megvenni, én nem átlagembertől vásárolt laptiopról beszéltem, hanem olyanról, amit cégek használták, azok nem 100ezerbe kerültek újonnan, hanem legalább 300ezerbe és sokkal jobb minőségűek és tartósabbat, mint a Tescos laptopok.

[link]

[link]

[link]

Ezek mind jó gépek, szerencsére vannak olyan boltok, ahol ilyen gépeket árulnak, természetesen nincsenek leharcolva.

2015. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!