Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nos összeraktam egy gépet nem...

Davidusimusu kérdése:

Nos összeraktam egy gépet nem is volt semmi gond. Azért konyítok is hozzá egy kicsit, de valamire nem figyeltem. Mégpedig a videókártya foglalatra amit nem támogat az alaplap. Esetleg egy hozzá jó alaplap? TELJES KONFIG LENT!

Figyelt kérdés

Tehát fent szinte már mindent elmondtam. Itt a konfig:


Alaplap : Asus M5A97 LE R2.0

Proci: AMD FX-6300

Memória: Corsair 2x4GB DDR 1866MHz Vengeance

Vidikari: Asus GTX750 Ti 2GB DDR5


Mit gondoltok a konfigról? Illetve tudnátok a vidikarihoz egy viszonylag normális alaplapot ami jó is, mert azért ez nem egy kisebb konfig. És persze nem 30-40 ezer forintos alapra gondolok, mert persze tudom olyan árban azért már van normális. A videókari foglalata PCI-E 16x 3.0 , ami az alaplapon nincs. Remélem hülyeséget nem írtam. Mindenféle okosságot és tippet nagyon szívesen elfogadok :)



#videokártya #konfiguráció #RAM #alaplap #GTX750 Ti #alaplap segítség #nem jó foglalat
2015. okt. 18. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
már hogyne támogatná pci-e 3.0 a gpu, pci-e 2.0, 2.1 van az alaplapon
2015. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
belépőszintnek jó a konfig. a gpu 3.0-ás folalat gond nélkül belemegy a 2.1 vagy 2,0-ás slotba
2015. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat! A konfigról mit gondoltok? Esetleg valami más bele valamelyik helyett? Persze ha igen akkor indokkal. És persze hasonló kategóriára gondolok.
2015. okt. 18. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
nvidia kártya helyett esetleg egy r7 265 2gb
2015. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha FX prociban gondolkodsz, akkor ez az alaplap kell neked:


Gigabyte 970A-UD3P


Prociból érdemesebb lenne hozzátenni kicsit és egy FX8320-at venni egy Raijintek Themis hűtővel.


Memóriából jó a hyperx 1866 is, ha olcsóbb.


VGA az nagyon gyenge. Legalább egy Gigabyte GTX950 2 ventis 50E-ért, de jobb lenne egy MSI R9 380 2gb 60E-ért.


Tápegységből Fsp Raider S 550W-ot válaszd. Házból pedig valami jó szellőzésűt, pl. Gembird CCC-GJ-002-R + 2db Arctic F12 PWM venti.


Mindezek PCX-en kb. a legolcsóbbak. Ha nem fér a keretbe, akkor egy Athlon X4 860K konfig kell neked. Persze ha játék a gép célja.

2015. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!