Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1.8 GHz Core 2 Duo[fifa...

1.8 GHz Core 2 Duo[fifa 14-hez ez kell] vagy a AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+ (Ez a géper procija) jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik mert le szeretném tölteni a fifa 14-et és hogy vinné-e az én procimal?SŰRGŐS! :)

2015. okt. 21. 19:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez a gépem* procija
2015. okt. 21. 19:53
 2/5 anonim ***** válasza:

A két CPU egy szinten van, egy minimálisan kicsi hajszállal jobb az AMD, de szinte észrevehetetlen.


Amúgy nem értem mi olyan "sűrgős" ezen.

2015. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És vinné fullon a fifa 14-et a procim ?:)
2015. okt. 21. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Telepíted a játékot.

2. felhúzod a grafikát, és nézed mi történik.

3. Ha szaggat akkor kevés a géped. Ilyen egyszerű a dolog.


De hogy a jövőben ne tegyél fel ilyen balga kérdéseket, ajánlom a figyelmedbe ezt az oldalt: [link]

itt letöltöd és telepíted az oldal által felajánlott kis programot, és ha nem tudod hogy egy játék futna e, és milyen grafikával, akkor csak kikeresed a listából a kérdéses játék nevét és egy rövid gépteszt után az oldal megmutatja neked hogy menne e avagy sem.

2015. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Sztem elfut!
2015. okt. 21. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!