Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért világit folyamatosan a...

Dani12345a kérdése:

Miért világit folyamatosan a hdd led, miért kap kékhalált a gep ha ki huzok egy usb kábelt?

Figyelt kérdés

Elég komplikált problémám van. Az utóbbi napokban eszre vettem hogy a hdd led folyamatosan világit(be kapcsolástól folyamatosan, még akkor is ha nem csinálok semmit). A héten már attol is kékhalált kaptam hogy be kapcsoltam a gépet, de kékhalál előtt a hdd led "ki kapcsol". Ma véletlen ki huztam egy kábelt, meg halt a gép(és ezt 4szer végig csinaltam, mind a 4szer ugyan az volt a hiba.)

Ezt dobja elem: KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE

Gyanakvó vagyok hogy a windows 10 a probléma.

Válaszokat előre is köszi, ha van helyes írasi hiba, nézétek el telefonról vagyok.



2015. okt. 22. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg HD Sentinellel a winchestered kondícióját (nem 100% amit mutat, de érdemes belekukkantani)


Amúgy a Win10 óta ilyen? Mert akkor az a baja.

2015. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ugye bár a windows 10be mar a feladat kezelobe van olyan opcio ami ki irja a mere lemez teljesitményét. Na most nekem a "legmagasabban" futo alkalmazás 3 Mb/s-os volt azis a virusírtó és igyis 100% terhelést irt ki.

Most raktam vissza Win7re mar alig vilagit a hdd led. Ezelot minden jo volt

2015. okt. 22. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
És jó Win7-el? Mert a frissítés szokott vacakolni Win10-nél, meg ha esetleg torrentről szedted le, az is lehet probléma
2015. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most win7 nagyon szepen fut minden, a kabeleket huzgalom mint valami hulye gyerek. De amugy mostmar elvileg minden jo.
2015. okt. 22. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
A 7 az utolsó használható windóz.
2015. okt. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Inkabb az mint egy kula rendszer
2015. okt. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!