Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv van egy sony z1compact...

Asdbyentomi kérdése:

Üdv van egy sony z1compact telefonom hallottam hogy at leher írni olyan dolgokat hogy pl oldalsó gombok más funkciót érjenek el mint ahogy a gyari beállítás megadja. Ezt milyen programmal vagy koddal esetleg rootal lehet elerni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 14:41
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Kell root elérés, és utána bizonyos modulokat lehet rárakni, amikkel meg lehet változtatni ilyesmit. Persze csak ha valaki írt rá programot.

Az egyik legismertebb modulkezelő az Xposed Installer, én azt használom, bár teljesen más telefonon.

2015. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Root kell, és egy Total Commander. Utóbbival meg kell nyitni egy fájlt, és átszerkeszteni.


Orfeusz megoldása sem rossz, én csak azért vetettem fel ezt, mivel nem mindenki szereti az Xposed-ot (például én sem).

2015. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És melyik az a fájl?
2015. okt. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!