Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok nekem gamer...

Ajánlanátok nekem gamer egeret+billentyűzetet?

Figyelt kérdés

Most készülök az első ilyen típusú hardvereim megvásárlására és ebben kellene a tanácsotok. Erre a két dologra lenne 15,000 Ft-m. Tudom nem sok, de ennyi a keretem rá. Van ennyiért olyan belépőszint ami megéri? Az egér lézer vagy optikai? Kell egérpad?Mekkora dpi? Tudnátok linkelni mindkettőt? Az egérfogásom ujjas (vagy karmos).

Köszönöm a segítőkészséget.



2015. okt. 26. 18:41
 1/8 Trevor. ***** válasza:

Billentyűzetnek egy 2-3ezres Genius vagy egyéb márkás megteszi.

Egérnek: [link]

Egérpad nem rossz, ha van, de anélkül is meg lehet lenni.

2015. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egérnek: Logitech G100S

Karmos/ujjas fogásra teljesen jó, az árához képest nagyon jó egér. Igaz a külseje elég puritán, de cserében van benne egy normális szenzor.

9k

dpi nem fontos. Úgy se fogod 2000 fölött használni, de megkockáztatom, hogy 1500 fölött sem.

Egérpad mindenképpen kell véleményem szerint.

[link]

Ezzel a paddal sajnos még nem találkoztam, de a Mionix jó cuccokat gyárt, és nekem is jó tapasztalatom van velük .

ez 3k, tehát eddig 12k.

Billentyűzetnek meg vegyél valami neked tetszőt, hidd el, hogy az kb a legkevésbé fontos. Feltéve, ha nem olyan játékkal játszol, amihez inkább a bill a fontosabb, és nem az egér. Mert akkor inkább vennék egy olcsóbb egeret, és egy jó billentyűzetet.

Fps-re pl leginkább az egér számít.

2015. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Trevor! Tetszik az egér, "egyszerű", letisztult, fekete és nem világít. Pompás.

Egy kérdés: Gomb + scroll: 2+1

Ez a jobb, bal+scroll megnyomása? Vagy jobb, bal+dpi gomb?

2015. okt. 26. 18:55
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a kielégítő infot!
2015. okt. 26. 18:57
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Erről mi a véleményetek? Haverommal ezt néztük ki a kérdés kiírása előtt, de Ti mint jobban hozzáértők mit szoltok hozzá?

2015. okt. 26. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Hama cuccokat felejtsd el, +1 a G100S-re, magasan a legjobb egér ebben az árkategóriában.

Billentyűzetből valóban jó a 2-3ezer forintos, hacsak nem akarsz 30ezret költeni egy mechanikusra.


A 15ezer forintos membrános billentyűzetek ugyanazt tudják, mint a 3ezer forintosak, csak világítanak meg általában van rajtuk valami giccs beállítás, amit soha nem fogsz használni.

2015. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad rábeszélni a Hamára, a többiekre hallgass!

Nekem van egy pár felső kategóriás egerem (Razer Deathadder, Logitech g402, Steelseries Rival), de nemrég próbáltam először a Logitech g100s-t, és szerintem semmiben nem marad el a 2-3X annyiba kerülő nagy testvéreitől. Könnyű, jó fogású, nagyon pontos. Sajna az utóbbi időben eléggé megdrágult (biztos többen is rájöttek, milyen jó).

2015. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítő választ. Már meg is rendeltem a pcx-en Logitech G100S-t. pár nap és megjön, addig veszek valami billentyűt meg egérpadot. Mégegyszer köszönöm.
2015. okt. 27. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!