Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok egy gamer egeret?

Ajánlanátok egy gamer egeret?

Figyelt kérdés
Mmorpg-hez kellene.15.000-ft-nál nem szeretnék többet költeni.

2015. okt. 29. 15:53
 1/7 HUN_Sector ***** válasza:
40%

Tehát sok gomb és makró.

Én anno a keep out x4-et vettem, így ezzel van tapasztalatom, mely alapján azt bátran merem ajánlani. Ráadásul az ára is kedvező volt. Én még 6200 ft-ért vettem, most 7000 ft-tól indul.

[link]

A 6 programozható gombja bizony jól jön :) Stabil, másfél év alatt semmi baja nem lett, pedig napi szinten órákat nyúzom. Szép a világítása és több fokozatúan skálázható a DPI.

2015. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudom ajánlani a keep out x4-et, összesen 2hetet használtam és rosszul voltam tőle, nagyobb rántásoknál kiakad a szenzor, nagyon gagyi a minősége, nehéz, egyedül ami pozitiv volt az a szoftver és a kábel. Szerintem a fogása is borzalmas, nekem zsibbadt a kezem tőle annyira kényelmetlen volt, újan vettem de el is adtam hamar :)
2015. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 HUN_Sector ***** válasza:

Hát pajtás, nekem egy akadás sem volt :) FPS, MMO, MMORPG alatt rendesen muzsikált.

Lehet hibás terméket fogtál ki. Azért külföldi oldalakon oka van annak, hogy rendre 4-5 csillagokat kap az 5-ből.


Na de erre van a garancia, hogy ha a termékkel bibi van, tudod cserélni.

2015. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lecseréltem egy SteelSeries Kana V2-re ami fényévekkel jobb.
2015. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt baj vele, ugye csében nagyokat kell rántani és a szenzor nem birta lekövetni, kicsit járj utána milyen szenzor van benne, nagyon gagyi. Ez nem az egér hibája volt hanem ennyit tud. Az új egerembe Avago A3090 van ami a piacon az egyik legjobb, számos e-sporton is ilyen szenzor van az egerekbe.
2015. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A keep outban Avago 5050 szenzor van amit irodai egerekben használnak :')
2015. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kösz a választ mindenkinek! :)

Első köszönöm az ajánlatot ez jónak tűnik.Mmorpg-hez jó lesz.

2015. okt. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!