Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Közép és felső kategóriában...

Közép és felső kategóriában melyik kártyát ajánljátok az Nvidiától játékra?

Figyelt kérdés

2560x1080p-n játszanék kompromisszum készen medium-high-ultra beállítások között 35+ stabil átlag fps-el.

A gtx960ról azt hallottam, hogy szebb képet add és directx12es támogatottságú, később slibe kötve a gtx 970et is lazán veri.

A GTX 950 ár/érték arányban elég jó de sajnos abból csak 2 gigás verzió van ami nem tudom, hogy mennyire működne azon a felbontáson amit írtam fentebb.

A 760-770 régebbi directx támogatottságú ellenben nagyobb a memóriasávszélessége (256 bit az előbbiek meg csak 128 bitesek).



2015. okt. 29. 22:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Az új directx állítólag +40%-ot fog hozni azoknál a kártyáknál amiknek megvan a megfelelő támogatottsága de lehet jobb lenne megvenni egy 760at a memóriasávszél miatt annak ellenére is, hogy régebbi directx támogatottságú mivel 1-2 évig még szerintem jó lesz ez a támogatottság és lehet addigra bejön a pascal csúcsteljesítmény növekedéssel..
2015. okt. 29. 22:06
 2/5 Trevor. ***** válasza:
GTX 970 lenne neked akkor a legjobb.
2015. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De az rohadt drága.

i5-4460as procim van, nem hiszem, hogy az kihajtaná teljesen.

2015. okt. 29. 22:32
 4/5 Trevor. ***** válasza:

Erősebbet is kihajtana az a processzor.

Ha mindenképpen Nvidia kell (AMD kilőve vagy mi?) és új kártya, akkor GTX 960 4GB, de nem éri meg.

2015. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mi az ami megéri? Régebbi kártyák közül ami stabilan szaggatásmentesen komprimusszomokkal azon a felbontáson elvinné a játékokat nincsen?
2015. okt. 29. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!