Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konfiguráció frissítés?...

Konfiguráció frissítés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Adott a jelenlegi VGA-m.


[link]


Mivel ilyet már nem kapni sehol, (legalábbis Én sehol nem találtam) ezért arra lennék kíváncsi, hogy milyen VGA-t vegyek mellé a Crossfire-hoz, és mekkora tápot a rendszer "hajtásához"?


A RAM... Szintén nem kapni sehol (nem találtam).


[link]


Tehát. RAM-ot is szeretnék, még 8 GB-ot. Jelenlegiek mellé milyet vegyek?


Jelenlegi konfigurációm:


Lap: Asrock 970 extreme4

Proci: AMD FX 8350

RAM: -

VGA: -

HDD: 1db 1TB, 2db 500GB, és 1 db 250GB

SSD: 1 db 128GB

TÁP: Chieftec 450 Watt



2015. nov. 2. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Habár mára már nagyon jól optimalizált a Crossfire / SLI, még mindig elmarad az egyedülálló megoldásoktól. A RAM-al pedig egyszerűen az a baj, hogy két ugyanolyan modellnél is elég kényes, kifejezetten kitekben érdemes venni. Véleményem szerint jobban jársz, ha eladod mindkét hardvert és veszel jobbat. A táp pontos modelljét leírhatnád, 450W elég lehet egy kártyához, ha jó minőségű.
2015. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom a pontos nevét de amikor vettem, azt mondták, hogy Chieftec-en belül is ez a legjobb széria ebben a kategóriában.

Sajna eladni nem tudom,(próbáltam...) ezért marad ez a megoldásom. Mindenképp így szeretném.

2015. nov. 2. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Na jó. Kevésbé költséghatékony megoldás, hogy R9 380 4GB lazán mehet CF-be (csak így 3GB lesz összesen a VRAM), amivel a 980 szintét eléred.

RAM esetében egy HyperX Fury ugyanolyan órajellel, ugyanolyan mérettel és kiszereléssel >valószínűleg< működni fog, de legrosszabb esetben sem fogja tönkretenni az alaplapot, a kingston gondoskodott róla, hogy biztonságos legyen.

Tápot add el (nyilvánvalóan) és vegyél bele egy Corsair RM650x tápot, ami 7+ évig jól ki fog szolgálni.

2015. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!