Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom Asus X552MJ-SX056D,...

A laptopom Asus X552MJ-SX056D, nVidia GF 920M 43 as hibakód, Windows 7 64 bit, mi a probléma?

Figyelt kérdés
Ugye réguta megvam már eddig eredeti WIn 10 el használtam gyári WIn 8 ról frissítve semmi gond nem volt minden jl működött, a driverek is. Pár napja kijött egy frissítés ami tönkre vágta az egész Win 10 et és annyira meguntam hogy inkább hagytam a francba. Win 7 et raktam fel tisztán, drivereket leszedtem rendesen amit kell /x64/ de amikor az nVidiát akarom használni nem megy, a drivere hibátlanul felment, ugyanazt szedtem le ami Win 10 ben is volt verzió csak WIn 7 re szoval nem értem miért kapok friss érintetlen rendszerre 43 as hibakódot mikor minden megvan csak ez az egy nem megy.
2015. nov. 3. 00:55
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Nincs hozzá gyári Win7 driver.

Rakd vissza 8.1-et.

2015. nov. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban sajnos manapság divat hogy nem adunk ki minden Os-hoz drivert dolog.Esetleg még annyit ajánlok hogy nézd át ujra az eszköz kezelőt és ajánlom a Iobit Driver Booster programot persze mivel fizetős ezért keresd torrenten de azért nem válalok felelőséged.Egyébként az elsőnek igaza van ha minden kőtél szakad hagyd a fenébe a windows 7-et elvault az már rakd vissza a Windows 8-at és frissitsd 8.1 re a Windows 10 meg nem értem nálad miért halt be.....
2015. nov. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
azért itt megpróbálhatod,hátha jó lesz: [link]
2015. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az IoBit nem annyira rossz :D köccönöm! és már majdnem minden kész, remélem jó lesz, illetve találtam egy olyat hogy MEI driver, ami kell hogy működjön együtt az integrált HD és az nVidia val szoval azt még felrakom ha sikerül és meg is lennék.
2015. nov. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!