Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gamer billentyűzetet...

Melyik gamer billentyűzetet vegyem, melyik a jobb (a használj Tesco-sat és egyéb ilyenek kíméljenek)?

Figyelt kérdés

Először is azt szeretném leszögezni, hogy mióta az eszemet tudom konzolos vagyok, tehát vagy 20 éve. Persze volt 1-2 játék amit PC-n játszottam (Doom, Duke Nukem 3D, Thief) de ezt rövid ideig és ennek is van már legalább 10 éve.


Tehát valami könnyen kezelhető, kényelmesre gondoltam ahol minden egyszerű. A fő dolgok ki vannak emelve, ahol a billentyűzet nem csúszkál (ez nálam alap).



Ezt a kettőt találtam, az egyiket BTURBO ajánlotta:


[link]


[link]


2015. nov. 4. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
én barna kapcsolósat mondanám. a legtöbb helyen azt ajánlják "kezdő" mechanikus billentyűzetnek. persze mindegyik csak szokás kérdése... ha van lehetőséged, próbáld ki a black-red-blue-brown kapcsolókat külön-külön valahol és amelyik kényelmesebb
2015. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az mk ryos pro-t veszed, akkor ahhoz mind a 4 színt adják, de ez a lespórolt változat sem rossz és erősen ajánlott.
2015. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És melyik a nem lespórolt változat vagy miért lespórolt?

Bár nekem a Corsair tetszik, mert magasak a billentyűk, régen volt olyan billentyűzetem ami lapos volt és szenvedés volt vele gépelni. Meg fontos, hogy masszív legyen nem az a hozzáérek oldalt és lerepül az asztalról, meg hogy az 12345 illetve a wasd ki legyen emelve.

2015. nov. 4. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


A lespórolt változaton csak maga a billentyűzet van, semmi extra, még világítás sincs (de játékra ugyanúgy használható). Hogy mi a több a nagyobb verzióban:


[link]

2015. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon hardcore.

Fele kéken világ a másik fele meg nem?

Itt be lehet programozni, hogy melyik világítson?

Jó lenen ha a wasd nagyon erősen világítana meg az 12345 és a nyilak. :D


És ez mennyire masszív?

Mert ha elcsúszik a billentyűzet az nem jó.

És a billentyűk magasak vagy laposak?

2015. nov. 4. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani, hogy melyik gomb hogy világítson és milyen erősséggel. Ugyanolyan masszív, mint bármelyik mechanikus billentyűzet.
2015. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!