Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MX-4-es csomagban MX-2-es paszta?

MX-4-es csomagban MX-2-es paszta?

Figyelt kérdés

Épp most rendeltem az iPonról egy ilyet: [link]

Kibontottam, és eh, ez van benne, csak 20 grammosban: [link]

Akkor most küldhetem vissza...?


2015. nov. 5. 17:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja nem, 30 grammosat tettek bele. Végülis csak 400 forinttal támogattam a hazug iPont...
2015. nov. 5. 17:19
 2/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen írnék nekik egy levelet, hogy mit rendeltél és ahhoz képest mi van a csomagban. Remélem nem használtad el. Csinálj róla képet, csatold a levélhez és finoman jelezd, hogy reméled ők állják a postaköltséget ha már a rendelés feldolgozást elszúrták.
2015. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól van, ezt fogom tenni. Egyébként valaki szándékkal csinálhatta ezt, a 30 g-os paszta alig fért bele a csomagba.
2015. nov. 5. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld visszakérni a pénzed, mert érdemes körbenézni ár ügyben mindig.

2015. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezek itt mind 4 grammosak :D

Amúgy vagy két hétig elhúzódna a hülyéskedés ezzel. A tesztekben 1°C-al rosszabb az MX-2. Az soknak számít? Végigmenjek a garanciáztatáson?

2015. nov. 5. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azért, ha rendelek valamit és nem azt kapom akkor azért elég szépen megturkálnám a seggüket már nem azért...
2015. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért jobb az MX4, de ha sürgős, akkor MX2 is jó. Ha nem sürgős, azért jobban járnál azzal mait rendeltél.
2015. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amit
2015. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!