Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajaj fiúk lányok4-5 éve gond...

Ajaj fiúk lányok4-5 éve gond van a gépemmel és 1 szerelő sem tudja megmondani mi a bibi. Hátha majd ti! :D?

Figyelt kérdés
alapvetően az volt a gond hogy kiírta h a nvidia kernel modie driver működése leállt majd sikeresen helyreállt kb ezt 5 percenként...2-3évig...apám szart a fejemre és nem vihettem vissza a gépet h rossz mert apám nem engedte(1 idióta de m1) most meg nincs is gari...mindent megpróbáltam a nehezen összekapart pénzemből elment szervízbe ahol csak rosszabb lett és már akad minden a hang a kép stb...nemtudták megmondani mi a baj...egy másik helyen is mindent renben találtak.Lett új videókártya(kölcsönbe) ezzel meg csak szimplán akad minden ugyanúgy pedig nem egy gagyi...84 fokos volt ma a gép de ha 40 fokos akkor is akad.Gondolom senki sem tud rá választ...de azért hátha...Már nagyon elegem van...(ja am egy 400ezer forintos gép volt akkoriban kb 10 évig gyűjtöttem :/) Ha valaki tudna megoldást...Pfhúú hát én körbesz@pnám (am van/volt kb 10 ugyanilyen kérédsem itt de azért még próbélkozok) Szevasztok!(Help me):D

2015. nov. 5. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez nem rizsazh, meg 5oldalas beadandó két sorról. Ne fosd a szót!


Mi a problémád?

Írd le a géped adatait

2015. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tengor ***** válasza:
VGA, táp, trehány telepítés.
2015. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4-5 éve van baj a géppel? Akkor vajon hány éve vetted? Egy 5 évnél idősebb PC-nek már bármelyik alkatrészével gond lehet.
2015. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 papagenou ***** válasza:
mikor volt utoljára ujratelepítve a windows?
2015. nov. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első körben újrahúznám a Windowst. Ha az sem old meg semmit, akkor újratervezés.

Kipróbálnám a gépet Linuxxal, bootolható cuccosokkal, amik keresik a hibát a gépben pl. Memtest86.

Szerintem egyszerűen sz*r a tápegység.

Adatokat kérünk.

2015. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Intel(R) Core(TM)i5-2500K CPU @ 3.30Ghz 3.30Ghz 8GB RAM 64 bites operációs rendszer,x64-alapú processzor

Gtx 750TI-s az én videókártyám de ami most van az AMD ami most van de neharagudjatok azt nemtudom de megpróbálok utána nézni...(doboza stb) Még mi kéne( Tudom hogy mostmár nem egy csúcsgép de nem is várok tőle sokat csak pl a mostani Minecraft Story mode-ot akármilyen ciki kiakartam próbálni vagy csak csgozni stb de ez se megy:/ Am kb hány fokosnak kéne lennie a videókártyának ha játszom illetve ha csak úgy "üresben" megy a gép?Köszönööm szépen az eddigi válaszaitokat:DElőre is köszönöm a továbbiakat:)

2015. nov. 6. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Na azért nem olyan rossz ez a gép. Ez az i5 2500k+gtx750ti kombó elég jó azért. 84 fokos... pff.. Szerintem újra kéne pasztázni, és szerezni bele normál hűtőt. De szerintem akkor is a táp a hibás, nyisd fel a gépházat, és arról a "dobozról" olvasd el mi van ráírva, és azt írd le ide (csak a márkát). Jó lenne, ha aida64-el megnéznéd a géped, de csak akkor, ha a tápodról kiderült, hogy jó. HDSentinel-t is próbáld meg. De a legjobb lenne az, ha valami Linux Mint Live cd-t bebootolnál (úgy, hogy be van dugva a netkábel)
2015. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na most videókártya csere nVidiáról AMD-re után muszáj egy Windowst újratelepíteni. PC szervíznek a világon semmi értelme, a legtöbbjében nem tudnak mit csinálni csak alkatrészeket cserélgetnek. Például nem fogják az ócska kondenzátorokat leforrasztani és újakat feltenni, de hát az is milyen irtó régen volt már... manapság ilyen hardver misztérium kevéssé akad.
2015. nov. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tengor ***** válasza:

#8, nem feltétlenül kell újra telepíteni a Win-t. Lehet, hogy kell, de nem biztos.

Ha nem a PC szerviz csinálja az alkatrészcserét, akkor ki?

Nyilván nem fognak kondikat forrasztgatni, nem is azért vannak.

2015. nov. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de a legtöbb PC-s alkatrészcseréhez minimális kézügyesség is elég -- még én is meg tudom csinálni :D és gyakorlatilag lehetetlen elrontani ha türelemmel csinálod és nem próbálod összekalapálni. Minden teljesen hülyebiztosra van megcsinálva mostanra, a rémálomszerű feszítős CPU hűtőket elfelejtettük, minden tüskesoros kábel rég kihalt... mi gond lehet?
2015. nov. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!