Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajaj fiúk lányok4-5 éve gond...

Ajaj fiúk lányok4-5 éve gond van a gépemmel és 1 szerelő sem tudja megmondani mi a bibi. Hátha majd ti! :D?

Figyelt kérdés
alapvetően az volt a gond hogy kiírta h a nvidia kernel modie driver működése leállt majd sikeresen helyreállt kb ezt 5 percenként...2-3évig...apám szart a fejemre és nem vihettem vissza a gépet h rossz mert apám nem engedte(1 idióta de m1) most meg nincs is gari...mindent megpróbáltam a nehezen összekapart pénzemből elment szervízbe ahol csak rosszabb lett és már akad minden a hang a kép stb...nemtudták megmondani mi a baj...egy másik helyen is mindent renben találtak.Lett új videókártya(kölcsönbe) ezzel meg csak szimplán akad minden ugyanúgy pedig nem egy gagyi...84 fokos volt ma a gép de ha 40 fokos akkor is akad.Gondolom senki sem tud rá választ...de azért hátha...Már nagyon elegem van...(ja am egy 400ezer forintos gép volt akkoriban kb 10 évig gyűjtöttem :/) Ha valaki tudna megoldást...Pfhúú hát én körbesz@pnám (am van/volt kb 10 ugyanilyen kérédsem itt de azért még próbélkozok) Szevasztok!(Help me):D

2015. nov. 5. 21:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szóval akkor egy új tápegységet ajánlanátok összesítve?És milyen tápot szerintetek?
2015. nov. 9. 17:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne vegyél tápot. Írd le milyen tápod van, próbáld ki a szomszéd, haver apa stb tápjával. Ha azzal megy rendesen akkor vegyél tápot
2015. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval egyet értek csak akkir vegyél ha biztos az a baja egyébként FSP raider 550w os tápot ajánlom
2015. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!