Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios probléma. Mi lehet a...

Bios probléma. Mi lehet a megoldás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Vettem egy Dell Inspiron 8200-as laptopot.Ajándéknak gondoltam a keresztfiamnak.Bekapcsoláskor kódot kellene beírnom.Nem nagyon tudok angol nyelven,de valahogy úgy írja,hogy adminiszztrátor jelszót,vagy mester jelszót írjak be.Beirtam,hogy Dell,dell,DELL semmi.Ezután óvatosan szét szedtem volt benne egy "elem sor" vártam,visszatettem semmi változás.Az elem sor végén lévő dugóhoz kis ledet érintettem,nem világított.Tehát az elemek rosszak. De ettől még el kellene felejtenie a jelszót de nem felejti el.A hibaüzenetben van egy hiba kód,ez #GZG4F0J-595B. Én még ilyen esettel nem találkoztam...Az elem kivétele megoldás volt.

2015. nov. 6. 09:04
 1/3 Tengor ***** válasza:
Kérdezd meg a jelszót attól akitől vetted.
2015. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így árulta a neten,hogy valamilyen kódot kér,és ő nem tudja.Gyári beállítás ként Dell a jelszó.Azt gondoltam,ha kiveszem az elemet az megoldás lesz.Hiszen asztali gépeknél is megoldás.Az eladónál nem (reklamálhatok) mert ő alkatrésznek árulta.
2015. nov. 6. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem felejti el. Ezen dolgok ugyanis nemfelejtő memóriában tárolódnak, ellenben a Setup beállításaival.


Annyit tehetsz, hogy körbenézel, ki és hol tudja ezt helyrehozni.

2015. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!