Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a két laptopról mi a...

Erről a két laptopról mi a véleményetek? Radiumról sok negatívumot hallok, de laptopvásárlásra is kerülendő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Láttam, hogy Radiumon olcsóbbak, de sok utánaolvasás után elbizonytalanít, hogy érdemes lenne-e onnan rendelni a lapost.


Néztem Youtube-on, hogy hogyan teljesítenek játék alatt, és igazából az árkategóriájában, laptophoz képest, szerintem nem vészes. Az ismerősöm, aki venné, úgyis egy Core 2 Quad-ról és GT210-ről térne át, a hordozhatóság elengedhetetlen suli miatt.


Nem tudom, hogy egy 15.6"-os kijelzőn hogy festene a Full HD-s felbontás, illetve hogy megéri-e a különbséget az 5. generációs i5 és a nagyobb felbontás miatt. Azt olvastam, hogy a K501-esek hűtése jobb a másikkal szemben.


Még egy olyan kérdés, hogy hivatalosan driveres támogatás mindkettőhöz csak Windows 8.1-re és 10-re van. Elképzelhető, hogy a 8.1-es driverekkel menne a Windows 7 is akár? Ha nem, akkor marad a Windows 10.



2015. nov. 7. 00:14
 1/3 BM-Striker ***** válasza:

Nem érdemes, és egy 200k-s gépnél ne 5000ft-on múljon a dolog.


Nekem Asus G501JW-m van és 15 colon jól néz ki a Full-HD.


A kettő közül a K501LX a jobb vétel. X551JX-nél az enyémhez hasinló erős hardvert pakolták tejfölösdoboz házba, ami csak úgy kiált jövőbeli problémákért.


Ne szórakozz Win7-tel, hacsak nincs valami nagyon nyomós okod, hogy azt használd.


Driver problémák macerásak tudnak lenni notebookoknál.

2015. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van driver win7 -hez is a lényeg hogy elsőnek mindig az intel hd -t kell fel telepíteni utána meg a geforce drivert aztán be állítani hogy melyik játék mit használjon mert nem mindig hajlamos átkapcsolni ha meg nem települne a vga driver gyári oldalról kell le tölteni úgy menni szokott.
2015. nov. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mostmár próbáljuk meg kerülni a win10-et. Szerintem sokkal jobb rendszer, mint a 7, az is jó volt, de nekem a 10 jobban bejön minden szempontból.
2015. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!