Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Western Digital 2.5 Black fog...

Western Digital 2.5 Black fog működni külső házban USB-re csatlakoztatva tápellátás nélkül, még akkor is, ha USB 2. 0 porton használnám?

Figyelt kérdés

A fentebbit szeretném venni, egyenlőre USB 2.0 porttal tudnám használni, nemsokára gépet veszek amin USB 3.0 port is lesz.

A Black nagyobb áramfelvétele miatt USB 2.0 porton is fog menni, vagy ehhez olyan kábel kell, amely két USB porton csatlakozik (a tápellátás miatt), vagy fog működni egyetlen USB 2.0 porton is?

Ha kellene kábel, milyen kábel ez, hogy hívják?

Áramfelvétel szempontjából nem hibás választás külső házba Black? Blue-t a kevés gari idő miatt nem szeretnék.


Ha tápot is lehet venni akár ilyen házhoz is, az is érdekelne, ha máshogy nem működne, valamint megköszönném, ha ajánlanátok jó, megbízható, márkás 2.5 házakat, amelyek SATA III-t, USB 3.0 szabványt és 2TB feletti merevlemezeket is támogatnak (ha későbbiekben majd cserélném benne a lemezt).


Amit kisilabizáltam a WD Black manual-ból:

Power Management: 5VDC 10% (A, peak) 1.15

Average power requirements (W) Read/Write Idle Standby/Sleep

1.75, 0.8, 0.2

Ilyen "MyPassport" meg "Mybook", esetleg "elements Desktop" és hasonlókat nem szeretnék használni.



2015. nov. 7. 07:44
 1/3 anonim válasza:
Én úgy tudom minden 2,5-ös vinyó működik külső tápellátás nélkül USB-ről, igaz a rack-tól is függ amibe tenni akarod, de szerintem szinte mind külső táp nélküli.
2015. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A 3,5-ösökhöz kell általában külső táp mindig. A 2,5-ösökhöz nem.
2015. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, azt, hogy általában nem kell táp 2.5 esetén, tudom, de egy megnyugtató válasz nagyon jó lenne és egy ház ajánlata is.
2015. nov. 7. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!