Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS VX279H Ez a hiba beletart...

ASUS VX279H Ez a hiba beletartozik a Garanciába?

Figyelt kérdés

Múlt héten hozták meg új monitorom. Bekapcsolás után látható a hiba, ami a képeken is látható.

Vettem hozzá hétvégére HDMI Kábelt, nem segített.


[link] [link] [link]



2015. nov. 9. 10:01
 1/7 Tengor ***** válasza:
Igen, hacsak nem egy lila pacás képet tettél be háttérnek.
2015. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

semmi hibat nem latok, garancia is ezt fogja mondani


feher hateren is elojon? a lila foltokra gondolsz?

2015. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, ezek a lila foltok láthatóak ha fekete a háttér. Fehérnél, vagy színes háttérnél nem észlelhető.
2015. nov. 9. 10:32
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha toluk megkerdezed azzal vesztenel?

valoszinuleg igen vonatkozhat a gari ha normalis a gari intezo


ha nem normalis azt mondja amit irtam: "semmi hibat nem latok" aztan: "hivom a viszontelado vedelmet ha tovabb zaklat minket garanciaztatasal"

:D

2015. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:

Ha múlt héten hozták ki, akkor még benne kell, hogy legyél a 14 napos határidőben, amíg elállhatsz a vásárlástól.

Ha nem akarják cserélni, akkor ezt mondd vissza és rendelj egy ugyan ilyent!

2015. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a másik, ami lehet nem hba, de nekem szembetűnt:

Mint látható. a lila foltok alatt a képernyő tökéletesen egynemű, míg felette a piros pixelek nagyon láthatóak..

volt már korábban LCD, és LED monitor is, de ennyire egyiknél sem jöttek i a piros pixelek. és nem... nem nézem közelről, kb 30 centiről is lehet még tisztán látni ezeket a piros pontokat.

Ha teljesen hátra ülök a székben, legalább fél méterre a monitortól, akkor nem észrevehető... de akkor se értem, hogy lehet, hogy a "hibás" rész alatt tökéletes, felette meg ott vannak a piros pixelek... nem hinném hogy így lett kialakítva.

2015. nov. 9. 10:41
 7/7 A kérdező kommentje:

hívni is fogom őket, csak reggel elfelejtettem magammal hozni a telefonom :)

Mailt küldtem már, de még nem reagáltak.

2015. nov. 9. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!