Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videókártya hiba, mit...

Új videókártya hiba, mit tehetek? "A képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt" Valakinél volt hasonló? Mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés

Teljesen random néhány óránként elfeketedik a kép játékközben, böngészőben bárhol és azt írja, hogy "A képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt.", egyszer emiatt kékhalálozott is a gép, és egymás után 3x csinálta ezt. Hőmérséklet max terhelésen 45 fok, úgyhogy ez kilőve. Namármost a régi kártya driverét az új kártya beszerelése előtt töröltem, és az legfrissebb újat egy tiszta telepítéssel raktam fel. Régi kártyánál nem volt ilyen bajom sose.


Lehet köze az egészhez, hogy az oprendszert nem raktam újra?


Mit javasoltok?


Microsoft oldalán azt írta, hogy a tdrdelay-t írjam át 2-ről 10re, és az elvileg megoldja, de a probléma ugyan úgy fennáll.

A videókártya: Gainward gt730 1gb ddr5

oprendszer: win 7 sp1 64bit


2015. nov. 8. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
midnenképp rakd újra a rendszert mert más illesztőprogikat meg chipkészletet rakott az elözőhőz hozzá és 100% hogy megoldja .
2015. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a választ, holnap újratelepítem, és majd kiderül.
2015. nov. 8. 21:11
 3/5 anonim válasza:
Kedves Kérsező! Ugyanez a problémám, néhány dolgot már én is megpróbáltam, de ugyanúgy fenáll. Érdekelne, hogy végül sikerült-e valahogy megszüntetned, és ha igen akkor hogyan? Előre is köszi a választ!
2015. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sikerült még sajnos mindig megoldani.
2015. dec. 23. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
TELEPÍTSD ÚJRA
2015. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!