Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális, hogy egy új...

Az normális, hogy egy új videókártya random crashel?

Figyelt kérdés

Kártya: Nvidia gt720 ddr3

táp chieftec ctg 450w


Már újraraktam a windowst (win 7, win 8.1, felraktam 6db drivert is, a probléma, hogy csak windowsban random kifagy, vagy Azt írja ,hogy Nvidia kernel driver nem válaszolt majd helyreállt,vagy képernyő illesztő nem válaszolt, majd helyreállt, vagy ezt 6x egymás után, utána kékhalálozik

vagy fullra kifagy a kép (hang megy) és csak reset segít.


Poén az egészben, hogy játék alatt nem crashel (kivéve ablakos mód). Ezen kívül próbáltam ramtestet, hdd testet, furmarkot mindent, foglalatot kipucoltam, de semmi, Régebbi nagyobb fogyasztású vga tökéletesen mködik benne, szóval a táp is jó. Szerintetek álljak el a vásárlástól és rendeljek egy újat? Vagy mit tanácsoltok?


2015. nov. 11. 17:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a neten az ilyen tdrdelay meg energiagazdálkodás cuccok se működnek.
2015. nov. 11. 17:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az ami megoldotta nálunk ez a problémát:


[link]

2015. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
t
2016. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ez volt a bajom amúgy, és azzal a driverrel jó, amit cd-n kapunk hozzá.

Ha a win10 felfrissíti, ugrott az egész és fagyni fog, így a whushowhide kelleni fog Win10 esetén.

2016. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!