Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a hangfal-szett-akármi...

Ez a hangfal-szett-akármi mennyire jó PC-hez?

Figyelt kérdés

Illetve ha nem jó nem tudnátok ajánlani egyet ami van legalább ilyen nagyon extrém kinézetű?


- Zenehallgatásra

- Gamerkedésre kellene (Skyrim, Witcher III, Black Ops 3 stb...)


[link]


2015. nov. 14. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ez egy mini hifi. ezeket nem igazán lehet/szokás gépre kötni.
2015. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké... akkor kellene valami hangfal ami nagyon ütős zenehallgatáshoz és játékhoz is príma. És ami nagyon jól néz ki. :D


Tudna ajánlani ilyet valaki?

2015. nov. 14. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:

hangfal nem hinném hogy kell.


Gondolom még a szüleiddel élsz, és nem hinném, hogy jó lenne nekik, ha te a 7.1-es hangfalad ott dübögne a szobában, ami kihallatszik az egész lakásba!


Nem akarlak róla lebeszélni, csak nekem ez a véleményem. Megvehetném én is a 7.1-es hangfalat a szobámba de nem tudnám hangosan hallgatni ,mert nagyon kihallatszik. Halkan meg mi értelme?


Akkor már inkább vegyél egy jó gamer fülest.

2015. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Külön lakrészben vagyok és senkit se zavar...
2015. nov. 14. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor esetleg egy hangfalszettet vegyél erősítővel. Az erősítő-t pedig hozzákötöd az alaplapodhoz valamilyen kábellel és kész.


Keress rá a neten a jófogáson, 50-55k-ért már találni egész jó 5.1-es hangfalszetteket erősítővel.

2015. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!