Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet beállítani az...

Hogyan lehet beállítani az AMD Crossfire-t úgy, hogy teljes értékűen érzékeljék a játékok?

Figyelt kérdés

Van 1 db 1GB-os videókártyám (crossfire kompatibilis), és egy CPU-ba intergrált, AMD videókártya.


BIOS-ban engedélyeztem mindent, és hozzárendeltem 2 GB RAM-ot az intergrált kártyához. 2 monitorom van, mind a 2 fut szépen, egyik az intergáltról, másik a videókártyáról.


A problémám viszont az, hogy például a GTA V sem érzékeli az integrált memóriát, a beállításokban csak 1 GB videómemóriát lát, és sajnos emiatt szaggat is (20-25 FPS).


Ha valaki tudja, hogy ezt hogyan lehet orvosolni, kérem segítsen.


Előre is köszönöm.



2015. nov. 14. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján gondolom egy apu procid van. Én szerintem a GTA 5 nem támogatja ezt ebben a formában (dedikált vga integrált vga-val való működése).
2015. nov. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"mindegy" hogy tamogassa vagy sem


2gb os vga ra van szukseged kerdezo


crossfirex/hybrid crossfirex(dual graphics) alatt a vram tukrozodik vagyis mindeg a legkisebb vram meret lesz rlerheto a programok szamara

ezert nem jo pl egy 4GB os vga t egy 8GB osal CFX be kotni mert nem 12gb lesz se nem 8gb CSAK 4GB lesz az elerheto fizikai vram...

2015. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amugy em csak 1gb vram miatt szagathat

nem irtad le APU d (proceszorod) se a vga dat

mert ha nagyon gyengek akor hiaba lennenek 8 an is akkor se lesznek erosek sajnos...

2015. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 gb gddr5 amd radeon hd 6750


+


Amd A8-6600K APU 4.3ghz

2015. nov. 15. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!