Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudnám megtekinteni a két...

Hol tudnám megtekinteni a két monitort együtt? (2560x1080 és 3440x1440)

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék egy valódi helyre gondoltam nem honlap vagy ilyesmi, és persze bekapcsolt állapotban.Mert érdekel mekkora különbség van a két felbontás között mert a számokból nem jövök rá semmire.ÉN LÁTNI AKAROM

2015. nov. 15. 09:49
 1/3 csacsa09 válasza:
Hát a 2560x1080 monitor kisebb felbontásban mind a 3440x1440.Esetleg valami márka vagy ismertető jel?
2015. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem bármilyen ilyesmivel foglalkozó boltban pl. Mediamarkt.

De ahogy látom te beraktad a kulcsszavak közé h gameing. FHD nál nagyobb felbontás nem kell játékhoz inkábbb hz

2015. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igazából azért raktam be oda mert ott sokan nézelőd nek és háát persze arra is használnám csak én nem 2-3 évre vásárolnák monitort hanem 5-8 évre mert a mostani monitorom is 8 éves és 16:10-es 1680x1050-es felbontású és akkor ez csúcs modell volt és még mindig jó csak jönnek a problémák mert sokat volt használva és ezért vásárolnák ilyen felső kategóriás monitort mint pl az lg 34 colos wqhd monitora
2015. nov. 15. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!