Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Iponnál van cseregarancia...

Iponnál van cseregarancia vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Most vacilálok, hogy pcx vagy ipon...

(pcx már egyszer "átvert" hogy le volt akciózva aztán kiderült, hogy a leakciózott áron felül még fizethetek 5ezret...)


Ti hol vennétek pc alkatrészeket?



2015. nov. 16. 18:59
 1/3 Tengor ***** válasza:
79%

Ha olyan figyelmesen olvasol el mindent vásárlás előtt, ahogy az Ipon oldalát is elolvastad nem csodálom, hogy átverted magadat vásárláskor.

Garantálom neked, hogy nem tudsz olyant kérdezni, ami nincs leírva az ipon oldalán.

2015. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ThodEE GoD ***** válasza:

Most utoljára IPON nál vásároltam de mind a két boltból szoktam ahol olcsóbb alapon.

IPONtól kaptam olyan ramot ami állításuk szerint nem kompatibilis a laptopommal, jött érte a futár ingyen elvitte most levelezem velük hogy milyet küldjenek helyette.

2015. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1# mikor a kosár tartalmára néztem volna rá be akart jelentkeztetni... feleslegesen nem akartam regizni
2015. nov. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!