Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik hogy ennyire meleg...

Létezik hogy ennyire meleg lenne a gépem, hogy nem éget le eddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Adott egy viszonylag új gép talán 3 hónapja raktam össze. Semmi baja nem volt, de valójában most sincs csak kiváncsiságból ránéztem hogy mi hány fokos benne és ez a látvány fogadott. Valós értékek ezek, és egyáltalán mi az a auxtin1?

Itt van róla kép is: [link]


Alaplap Asus BM85-MG


2015. nov. 20. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hülyeség. Van akinél -999999 fokos, van, akinél +nyolcmillió. Ignoráld.
2015. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam. Közben végigtaperoltam az egész gépet belülről.. :D majdhogynem hideg :D 2 óra játék után :D
2015. nov. 20. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
De egy hűtés nem árt meg így hosszú távon nem tesz jót neki.
2015. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:
Aida64-el nézd meg.
2015. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meglestem, de még mindig nem vágom hogy mi a fene ez a auxtin :D


megnéztem azzal amit írtál, de úgy h közben játszottam. Itt a többit nem nagyon találtam csak a cpu-t :D [link]

2015. nov. 20. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
PCH elég meleg mondjuk. Házhűtésekkel hogy állsz? Idle még 37 fokos volt, szóval eléggé áll a levegő.
2015. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak cpu-n van mert ma tudtam házat venni :D Pont most hozta meg tesóm és épp darabokba van van a gép. Pasztázok is meg tisztítok. 2 ilyen kerül bele. [link]
2015. nov. 20. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!