Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van érezhető különbség a...

Van érezhető különbség a GTX960 20gb és GTX960 4gb között?

Figyelt kérdés
8gb Rammal és i3-2120 processzorral használnám 900pfelbontáson. Érdemes-e +5-10ezer forintot rákölteni a 4gb-osra? Ad annyival több pluszt?

2015. nov. 22. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
20gb? Nem semmi
2015. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oh, véletlenül nem Te vagy az a kérdező, akinek már válaszolgattam még tegnap az i3 2120 és gtx960 kapcsán? :D

"Gtx 960-ból 2gb-osat szoktunk ajánlani, a 4gigát nem tudja kihasználni a kártya. (ekkor szokott "képbe jönni" az r9 380 4gb-os verzió, ami egy nagyon jó ár/teljesítmény értékű vga)

Én általában nvidia kártyáknál az MSI-t és a Gigabyte-ot szoktam ajánlani."

2015. nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van érezhető különbség, de csak új játékoknál. Kicsit fentebb lehet tekerni a grafikai beállításokat konkrét szaggatások nélkül, a gyakorlatban ennyi a különbség. 4 GB-t nem használ, de 2.5-öt, talán 3-at igen.

Viszont ezen az áron valóban van a 380-as AMD, 4 GB-vel, pár ezer forinttal drágábban, ami meg mindkettő GTX-nél gyorsabb egy kicsivel.

2015. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár játékban jártam már vele 3GB felett is, de ez a tényen nem változtat, hogy a 380-as tényleg jobb választás valakinek, aki nem ellenséges az AMD-vel szemben.
2015. nov. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

konfigodhoz a 20gb ost vedd

nem eri meg kiadni tobbet


majd vagy gepet csereled vagy egy legjobb i5 ost nyomsz bele


es akkor VGA T IS csereled vagyis 960 bol nem lene sok ertelme (se semilyen mas olcsobb vga bol a 4GB os)


akkor lenne ha 8GB vram osra lenne kereted:p mert azt i5 melett is egy ideig megtarthatnad

2015. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!