Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb operációs rendszer...

Legjobb operációs rendszer játékra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Összeállítottam egy gépet, már meg is érkezett. (i5 4460 + R 380 4GB)


Az operációs rendszert egy 120GB-os Kingston HyperX Fury SSD-re fogom rakni, azonban nem tudom, hogy melyik operációs rendszert válasszam.


A gépet csak játékra használnám.


A Windows 7 azért tetszik, mert egyszerű, nincsenek azok a csempék stb, de szerintem már kicsit elavult stb.


Melyik lenne a legjobb választás?

Win7/8/8.1/10?

Azon belül pl. Ultimate / Pro stb?


Előre is köszi.



2015. nov. 22. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"nem kémkednek utána a szervek"


Ja persze, csak a windwos 10ben van backdoor....


Egyébként van akinek számít. Nincs mindenkinek pénze jó gépre.

Plusz nálam windows 8.1 alatt 5fokkal hidegebb a videókártyám

2015. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Windows 7 már elavult, a Windows 10 ami tartalmazza a Fall update-t is már kiválóan működik, ráadásul nem homályosak vele a betűk nagy monitorok, tévék képernyőjén sem mint a régebbiekkel, mert kijavították ezt a hibát.
2015. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ja persze, csak a windwos 10ben van backdoor....



Mert azt hiszitek, a többiben nincs?

2015. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Új gépre új windows, régire pedig régi windows ennyi. Azt ne is várja senki hogy az újabb Windowsokkal minden kompatibilis lesz, az már attól függ hogy az inkompatibilis szoftver gyártója milyen támogatást ad hozzá. Emlékszem, mikor bejött a Windows XP szinte semmi nem futott vele normálisan, aztán mégis sikeres lett. Haladni kell a korral.


Nekem a Windows 10 nagyon bejött, 5 másodperc alatt indul, már rég netezek rajta, míg a Windows 7-en a bejelentkező animáció a felénél jár, nyilván ez az animáció is lassítja mert ugye végig kell nézni.


Te dolgod mit raksz fel, de minden út Rómába vezet alapon előbb vagy utóbb úgyis a 10-nél fogsz kikötni.

2015. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. nov. 22. 18:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp Windows 7 abból is inkább a Pro/ Ultimate 64 bit !
2018. szept. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!