Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a velemenyetek a gigabyte...

Mi a velemenyetek a gigabyte gtx 950 kartyarol?

Figyelt kérdés
Megeri e megvenni egy fsp hexa 500 tapot gondoltam ki melle eleg lesz neki

2015. nov. 23. 05:48
 1/4 rolrif84 ***** válasza:
Én a 960 néztem ki. A 950 90 wattot fogyaszt, nem tudom mien procid van, de nevetségesen sok az 500w KB A telejes rendszer fogyasztás soha nem lépi túl a 300 w ot, kivéve ha nem az fx sorozatu procid van, vagy lessz.400 w elég.
2015. nov. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőven elfogja bírni!
2015. nov. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a Gigabyte feltétlen rajongója, de a GTX950 nem rossz kártya. Én is most gondolkodom, hogy lecseréljem rá a HD7850-emet. Talán ha kifogok egy jó leárazást fekete pénteken.
2015. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy keveset fogyasztó cpu-m van de azért veszek hozzá egy 500w tápot mert ha tegyük fel kicsit fejlesztem egy i7 re meg stb azért jó ha több van tudod hogy nem kell fosnod hogy nem bírja a táp de am a hétvégén meg is rendeltem a kettőt kíváncsi vagyok mi lesz a végeredmény :D
2015. nov. 23. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!