Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 hónapja vásárolt Dell...

2 hónapja vásárolt Dell Inspiron laptop szellemképes a képernyő felső bal sarkától a közepéig, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Dell Inspiron 3543 tipusú laptopomat szeptember közepén vásároltam, nem ejtettem le, nem hiszem, hogy érte volna nagyobb ütés sem, és mégis pár napja ha 1-2 órát netezek a böngészőnek a felső bal sarka beég a monitorba, Windows 8-am van és ha felnyitom a lila kezdőképernyőmet eléggé látszik. Mitől lehet ez?


3 év garanciám van rá, de a garancia papírt elkérte a könyvelő, fénymásolatot küldött róla, azt elfogadják ha visszaviszem? Laptop.hu-ból vettem.



#Dell #Dell Inspiron #szellemkép #szellemképes laptop
2015. nov. 23. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, egy próbát megér. Valószínűleg garanciába kicserélik a kijelzőt, csak készülj fel, hogy 2-3 hónap mire visszakerül.
2015. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aztarohadt. Szakvizsgam van aprilisban... Most tutira nem tudom ennyi ideig nelkulozni... Nagyon sok ido lenne ez most... Pff... De azert koszonom !
2015. nov. 24. 06:12
 3/4 catmother válasza:

Szia kedves Kérdező!

Érdeklődnék, hogy mi lett a megoldás, mert nekem is szellemképes a Dell laptopom :) Köszi!

2016. febr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen? Még nem vittem vissza, mert most szakvizsgázom, nem tudom nélkülözni. Bementem a laptop.hu-ba, ahonnan vettem, és ők annyit mondtak vigyem szervizbe, és az több hónapig eltarthat. De nagyon kíváncsi vagyok ez mitől lehet, mert néha előjön, néha nem, és ha olyan és kikapcsolom rá 2 órára megint semmi, ha egyből visszakapcsolom ott van....
2016. ápr. 29. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!