Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Az mitől van hogy Aida64-...

Bigfic1 kérdése:

Üdv! Az mitől van hogy Aida64-Ben A +12voltnál csak 5 és 7 volt között mozog max terhelésbél olyan 7 max 8 volt jelez! Ez táp gyengeségre utal?

Figyelt kérdés
Tál,tápegység,volt,
2015. nov. 24. 21:02
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
Szoftveresen mem lehet megbízhatóan mérni a tápegység feszültségét, ezekkel az értékekkel nem kell törődni.
2015. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet megbízni de hozzávetőleges értéket azért ad.

Milyen tápegység?

2015. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vmi márkás vmi n-power 600 watt azért is kérdeztem ezt mert vettem egy uj chat név szerint gigabyte r9 380 oc és ár minimális tuning hatására fekete képernyő fogad igaz a proci is huzva van 4.6 gut-'re 1.47 voltal ez egy fx 4300 arra gondoltam hogy gyenge 12 volt része mert ha a proci gyári beálitással van akor nem fagy terhelés alatt a gép ez persze extrém furmark teszt játékok alatt nem csinál ilyet pl :dying light full nd high beálifások hosszabb idelyig nem néztem vagy esetleg le se adja a valos 600 wattot egy 500 wattos chiefteg jobb lenne bele?
2015. nov. 24. 22:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Az r9 380 előtt egy hd 5870 volt benne az minimálisan tuningolva is volt ugyan ezzel a procival 4.6 ghz és stabil volt gondolom az kevesebb wattot fogyasztott és azért meg az a hibajelenség is van hogy alvó modbol nem áll fel a gép csak restartra de gyári proci értékekkel fel áll gondolom a cha tuningját már nem virus a táp de ez csak az én felt3telezésem
2015. nov. 24. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínű a táp lesz mindenképp valami márkás táp kéne.
2015. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!