Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windows felismeri a pendrive...

A windows felismeri a pendrive-ot, de 0 byte ami haszálható, és nem lehet formázni. Hogyan lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
Van egy 16 GB pendrive és egyszer 4 gbnál nagyobb fájlt akartam rá rakni, szóval leformáztam exFatra, hogy rá menjen. Nem volt gond működött, de aztán egyszer csak nem ment. Le akartam formázni, hogy akkor jó a sima Fat de akkor valami összeomlott és azóta ilyen a pendrive. Valaki tudna segíteni hogyan tudom újra működőképessé tenni?

2015. nov. 26. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajátgépre jobb klikk, kezelés, lemezkezelő és próbáld meg ott formázni. Ha ott sem sikerül akkor: cmd-ben


diskpart

list disk

select disk x (x=a pendrive sorszáma)

clean

create partition primary size=(amekkora a pendrive)

select partition 1

assign letter x

format fs=ntfs label=”Adat”

exit


ha így se tudod meg csinálni akkor meghalt a pendive.

2015. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

clean után: "Virtual Disk Service error:

Nincs adathordozó az eszközben.

2015. nov. 26. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg azt hogy kihagyod a cleant és egyből csinálod a partíciót. mert ugye a clean-el törölné az egész partíciót de nincs mit
2015. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy szép 6 soros hibaüzenetet dob ki hogy nincs elég hely a partíció létrehozásához. Vagy az értékek nem felelnek meg, vagy MBR használatára lett pertícionálva, meg hogy már van 4 primary partíció
2015. nov. 26. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
hát akkor szerintem az a pendrive halott.
2015. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajna ettől féltem... Még szánok rá egy kis időt (de nem reménykedem sokban, de azért köszi a segítséget.)
2015. nov. 26. 18:59
 7/7 anonim válasza:

Tökéletesen működik a módszer!

Köszönjük szépen! :)

2019. dec. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!