Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vennem 180 ezer körül illetve ha veszek hogyan kell karbantartanom?

Figyelt kérdés

Laptopvételt illetően tudom magamrol h nincs szükségem ilyen árkategóriás gépre de a mostanim is 7éves és szeretnék megint beruházni egy komolyabbra és ismét legalább 5évig nem venni.

Olyan kérdésem lenne hogy HDD helyett megéri e SSD-s laptopot vennem 128 GB-al és egy 1 terrás külső hdd-t vennék hozzá. Ez így működik? És így maga a gép gyorsabb lenne ugyebár. Másrész a processzor. egyáltalán nem értek hozzá. Ha az van kiírva h intel i3-i5-i7 ezt értem h minnél nagyobb annál jobb. cache után is olvastam már, megvan mit jelent. De pl a Hz az mit befolyásol h 2200 vagy 3100 pl.?

Végül pedig olyan kérdésem lenne hogy ha kiválasztanám, megvenném akkor hogyan tudom karbantartani? A töredezettségmentesítés már megvan, hogy azt jó ha csinálnám de mi mást tudok még tenni annak érdekében, hogy minnél tovább fenntartsam az újonnan kapott paramétereit, gyorsaságát?

Én Asus, Lenovo, Dell, Toshiba és Acer márkán gondolkoztam esetleg típust tudtok ajánlani illetve ha más márkában van pozitív tapasztalatotok akkor szivesen venném az ajánlást. Egyetlen kikötésem van- 17,3"-os képernyőset szeretnék ami azért bőven lekicsinyíti a választékot. Én ebben az árkategoriában i5 procis 2GB videokártyás 8GB ramos gépeket néztem. A válaszokat előre is köszönöm és bocsánat h hosszura sikerült! :)



2015. nov. 28. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez 15,6". irtam h csak 17,3" !😊
2015. nov. 28. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Oda kevés lehet a 180 eze!
2015. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak 1 TB-os HDD-vel találtam: [link]
2016. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!