Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új festék vásárlás után...

Új festék vásárlás után kifogyó festéket jelez a nyomtatóm néhány nyomtatás után, hogyan tudnám nullázni a számlálót (epson d120)?

Figyelt kérdés
Epson D120 nyomtató utángyártott tintapatron csere után, néhányszor megtisztítottam a fúvokákat a nyomtató általa és most kifogyott fekete patront jelez.

#Epson #festékpatron #festék patron számláló
2015. nov. 30. 16:08
 1/3 BM-Striker ***** válasza:
2015. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nem lett resetálva a számlálója a patronnak. Külső programmal kell resetálni, mivel egy patron nem azt méri hogy mennyi tinta van benne, hanem azt hogy hányszor volt használva.
2015. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nyomtattam vele pár oldalt, majd el kezdtem a fúvókák tisztítását az eszközkezelőben a driver segítségével és hirtelen kiírta hogy kifogyott a tinta, majd újra kiemeltem és bepattintottam és a két feketére azt írja hogy nem eredeti nem passzol.. vszínű a chip, de előtte miért fogadta el
2015. nov. 30. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!