Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van driver az alaplapi hang...

Sonorr kérdése:

Van driver az alaplapi hang kártyámhoz még sem jó . Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Eddig jó volt a hang a gépemen . mindent érzékel , amikor youtubozok a jobb alsó sarokban is mozog a hang szint de teljesen süket a füles , hangszoró . Bármit rádugok nemjó .Gépeztem és egyszer csak elment . Újra raktam így sem jó. A driver biztos ,hogy jó mert a szerelő adta eredeti cd-vel , bármikor felraktam rögtön lett hang . Segítsetek légyszives ! Előre is köszönöm !

2015. dec. 1. 10:34
1 2 3
 1/21 Tengor ***** válasza:

(Az eredeti CD-n lévő driverek gyakran már akkor elavultak, amikor a boltban leveszed a polcról a terméket)

A hangbeállításoknál nincs digitális kimenetnek beállítva a kimenet?

2015. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem látom ,hogy arra lenne álítva Realtek Hd hangkezelő van feltéve , az is mutatja ,hogy van hang . win7 hangprobléma elhárítása azt írja ki ,hogy minden megfelelően van telepítva és a leg újabb illesztő program :/
2015. dec. 1. 11:19
 3/21 anonim ***** válasza:
Hangszórn jobb klikk, lejátszóeszközök és nézd meg mi van még a listában. Valószínűleg ott van elállítva.
2015. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez az egy van "Haangszórók realtek high definition audio alapértelmezett ezköz " ugyanúgy mozog a hangsáv . jobb kill oda letiltott eszközök megjelenítése ott se hoz ki semmit :/
2015. dec. 1. 11:50
 5/21 anonim ***** válasza:

Asztali gép? Nincs más hangkimenet csak ez az egy? Ha van másik is és mindkettőbe be van dugva egy-egy eszköz, akkor csinálhatja ezt.

Pl. a hátlapi kimenetet letiltja ha az előlapi kimenetbe bedugsz egy eszközt.

2015. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Elől is van kimenet de az nincs bekötve az alaplapon . Csak hátra van dugva egy füles máshova nincs . Gépeztem egyszer csak elment a hang . Újra raktam és az sem oldotta meg :/ lehet veszek egy új alaplapot mert az alaplapi hangkártya mellé nem is lehet csatlakoztatni másikat ..
2015. dec. 1. 13:29
 7/21 anonim ***** válasza:

A fülest leellenőrizted már? Csatlakozó, vezetékhiba?

Próbáld ki valamilyen másik eszközön (tv, hifi, stb)

2015. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
próbáltam nagyon sok fülessel és hangszóróval . Sajnos sikertelen. Valószínüleg tönkrement az alaplapi hang kártyám.
2015. dec. 1. 13:50
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha egyébként más bajod nincs az alaplappal (egyéb hiba, elavult,stb) akkor miért vennél új lapot? Nincs szabad PCI bóvítőhelyed a lapon, egy hangkártyának? Vagy USB hangkártyát pl. már 1000,- Ft-tól lehet venni (5.1)
2015. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Még valami. Ha meg akarsz győződni róla, hogy 100%-ban az szállt el, egy próbát megér: az előlapit feldugod az alaplapra és kipróbálod.
2015. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!