Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van driver az alaplapi hang...

Sonorr kérdése:

Van driver az alaplapi hang kártyámhoz még sem jó . Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Eddig jó volt a hang a gépemen . mindent érzékel , amikor youtubozok a jobb alsó sarokban is mozog a hang szint de teljesen süket a füles , hangszoró . Bármit rádugok nemjó .Gépeztem és egyszer csak elment . Újra raktam így sem jó. A driver biztos ,hogy jó mert a szerelő adta eredeti cd-vel , bármikor felraktam rögtön lett hang . Segítsetek légyszives ! Előre is köszönöm !

2015. dec. 1. 10:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
...mivel a hátlapi csatlakozó aljzat is lehet hibás.
2015. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
nicsn hang kártyának hely sajnos az alaplapomon. de hol tudok venni usb-s hang kártyát ?? Médiamark ? hogy kell összedugni ,hogy működjön az első bemenet is ? ha 1000 ft akkor holnap meg is veszem kb :) 2 magos az alaplap nem is értem ,hogy lehet benne 2 ramnak hely videó kártya bele se megy pedig van egy nvidia 512-s vagy előbb lekell tiltani az alaplapi videó kártyát ,hogy működjön a másik ? (ezt csak úgy kérdezem mert ehez a részéhez nem értek )
2015. dec. 1. 14:29
 13/21 Tengor ***** válasza:
Live oprendszerrel sem szól?
2015. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ez pontosa mit jelent ? még nemtalálkoztam a szóval
2015. dec. 1. 14:40
 15/21 A kérdező kommentje:
Van sok sok kis tüske egymás melett oda kell az első hang csatlakozó vezetékeit dugni ugye ? mint a restart power stb.. vezetékeknél is ugye ?
2015. dec. 1. 14:42
 16/21 Tengor ***** válasza:

Leginkább oda, ahova a leírás v. az alaplap felcímkézése írja. Találomra ne dugdosd be!

Live oprendszer - telepítés nélküli oprendszer, ami CD-ről, pen drive-ról fut. A linux telepítők legtöbbször ilyenek. Azzal érdemes lenne még kipróbálni.

2015. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

USB-s, pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen holnap meg is veszem az usb fajtát megnéztem mmbe
2015. dec. 1. 20:46
 19/21 Tengor ***** válasza:
Azért a pár ezer Ft-os kínai vackoktól ne várj túl sokat. Tapasztalataim szerint az ilyen szutykoknál még a csend is szebben szól, pedig nem vagyok audifil.
2015. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát, igen. Eljutottunk oda, hogy a "kínai" jelzőt már csak a minőségre használjuk. A gyártás helyét egyszerűbb lenne akkor feltüntetni, ha valami (vagy az alkatrészei) nem ott készülnek.

De a lényeg a fejlődés, a profit. Lassan mindenki csak "próba-vásárolni" fog. Fizet > hazaviszi > aztán elégedett, vagy szitkozódik

A szerencsésebbek a fórumozók. Ők a más kárából is anul(hat)nak.

Éljen a GYK! (is)

2015. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!