Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha olyan feladatokat futtatnék...

Ha olyan feladatokat futtatnék amelyek általában nem igényelnek több szálat, milyen processzort érdemes venni?

Figyelt kérdés

Több szálra nem igazán lenne szükség, ilyenkor milyen paramétert kell figyelembe venni, MHZ?

Gondolom a magok száma nem lenne olyan lényeges?

Valamelyik Core i5 jó lenne vagy eseetleg olyan asztali processzor amely egy szálat kiemelkedő teljesítménnyel hajt végre?



2015. dec. 2. 10:35
 1/3 SylwerStone ***** válasza:

Mire akarod használni?

De általában egy i5 teljesen elég, ha nem akarsz procigyilkos feladatokat csinálni.

2015. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagy fájlok minél gyorsabban történő másolása, néha audio-videó kódolás-átalakítás, karakterfelismerés (van hogy ez is be tud lassulni)
2015. dec. 2. 10:53
 3/3 SylwerStone ***** válasza:
Szerintem teljesen jó egy i5 erre a feladatra. Nekem is i5-öm van, igaz én játékra használom, de semmi nem tudta még teljesen megenni az erejét :D
2015. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!