Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri egy Asus...

Szerintetek megéri egy Asus GeForce GTX 980TI-t venni egy Intel Skylake Core i7-5960XProcesszorral? Mert ezek még beleférnek a pénztárcámba. Ja és mondták, hogy akkor már vegyek egy ASUS X99 Deluxe alaplapot.

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg a legdrágábbat venni, olyat még nem láttam aki ne bukott volna rajta.
2015. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Jól van Pistike, menj vissza szépen tanulni mert holnap iskola.
2015. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az mellé a CPU mellé akár mehet TitanX.Amúgy elég erős konfig,pár évig nem kell hozzányúlni.
2015. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy 7 évig legalább
2015. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri, akkor vedd. Vannak youtube videósok akik hasonlóval nyomják, de azt látom hogy csak vergődnek mert alig van játék.
2015. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na persze 7 évig, addig ezerszer elszáll benne valamelyik alkatrész.
2015. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez Haswell-E,nem pedig Skylake.
2015. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha komoly gépet igénylő programokat használ, esetleg a munkád követel meg egy erős gépet, akkor megéri.

JÁTÉKRA NEM ÉRI MEG PAKS 2-ŐT VENNI.

Ha csak játszanál, akkor: i5 6600k + Gtx 980ti oszt cső...

2015. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7 évig :D Ezen jót röhögtem

Ezt mindjárt ott kizárhatjuk hogy egyik Maxwell sem tudja az async computeot,tehát ha jön egy kemény a-c motort úgy pofáraesik egy TI mint a huzat.


MOST jó párosítás de mondom a TI hamar a süllyesztőbe fog kerülni (1-2 év).A processzort megveheted (bár szerintem teljesen felesleges egy olyan proci) de VGA-t ne vegyél,várd meg a következő évet.

2015. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!