Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit ér a használt gépem?...

Mennyit ér a használt gépem? Sziasztok, szerintetek: Asus P5B Deluxe; Intel P4 2,8GHz/1066MHz; DDR2 2GB 800Mhz Kingston; 320GB Samsung 5400 RPM Sata; Nvidia Geforce 7300GT 256MB; Pioneer Dvd-író. Köszi.

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Hali, ha vki ráér külön.külön is leírhatná véleményét:

Alaplap:

Proci:

Ram:

Hdd:

Videokártya:

2010. máj. 13. 14:30
 2/4 anonim ***** válasza:

alaplap: kicsit régi de még jó

proci: kevéske eléggé...

ram: jó

winchester: lassan forog de 320gb az már tűrhető

videokari: nem volt a legjobb választás...


szerintem olyan embert keress fel aki irodai munkára használná a gépet. 30-40et még ér nyugi ;)

2010. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, én kb.32-35-re számoltam ki.Nem tudom új kérdést tegyek-e fel, de inkább ide írom:

a proci szerinted dual core-os vagy sem? Ugyanis az everest nevű progi két verziója közül az egyik ezt írja, viszont szerintem sima p4. (a p4 lehet 2 magos???)

2010. máj. 14. 08:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet megállapítani dual vagy sem, a gyári kódját kéne tudni a procinak.


Egyébként 35-40ért tényleg eladható, de előtte pucold ki! :D

2010. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!