Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Intel Core i5...

Mjanos01 kérdése:

Vettem egy Intel Core i5 4460-as proccesszrot és amikor elindítottam a gépet akkor a gyári hűtővel 50-60 fokon megy. Ez normális?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 14:45
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:
73 fokig nem kell aggódnod, sok mindentől függ a hőmérséklete, pl mi fut ilyenkor, hány fok van a szobába, van-e rendes szellőzése a háznak (levett oldallap nem minősül rendesnek), jól fentvan e a hűtő... Komoly terhelés mellett mennyi a maximum?
2015. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 +1

enyi info alapjan nem normalis

ha 20 fok koruli van a szobaban akkor nem a gyari huto a gond (persze ha hibas lehet az is... vagy hibasan van felszerelve...)


hanem gephaz, tapegyseg, netan alaplap


rossz szelozes (haz)

rossz fesz (tap)

rossz fesz vagy mas hiba (lap) netan bios frissites is segithet vagy reset - alaphelyzetbe (gyari) allitas

2015. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35-40 foknál nem szabad windows alatt melegebbnek lennie. De azért nézd meg a processzorhasználatot is, nem e használja valami.
2015. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:
Nem normális. Nekem netezés közben ennyi az i5-4460, gyári hűtővel meg MX-4 pasztával: [link]
2015. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!