Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik egér lehet...

Szerintetek melyik egér lehet a jobb, illetve melyik ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Én eddig a logitech mellett vagyok.

Bocs a dupla kérdésért.



2015. dec. 7. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

a razer mamba-ról rosszat még nem olvastam, nagyon jó rágcsáló.

Ha belefér a keretbe akkor razer ouroboros, egyébként meg mamba.

2015. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Mambát semmiképpen, iszonyatosan rossz lézeres szenzora van, kikapcsolhatatlan gyorsítással és angle snappinggel.

A Deathadder szenzorosan kiváló, az anyagminősége viszont egyre gyengébb. Már arra sem veszik a fáradságot, hogy kínai Ormon mikrokapcsolókat építsenek beléjük, inkább valami jelölés nélküli ömlesztett hulladékot forrasztanak beléjük. A Synapse driverről meg jobb nem is beszélni.

Mindenképpen a g402-t javaslom, az utóbbi évek egyik legjobb egere (szerintem még a nagy testvérét, a g502-t is veri).

2015. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Szerintem is jó a G402 (most egy bloody v4m egerem van)


De attól félek, hogy a macro gombok (ha ez a pontos neve), a bal oldalira gondolok a célkeresztes és a mögötte lévő 2-re, hogy nem lesznek kényelmesek használatkor. Mivel a mostani egeremen a bal oldali 2 gomb sem volt kényelmes használatkor.

Fingertip grip stílúsban használom az egeret. Palm grip-ben is mondhatni kényelmes, de úgy meg valamiért mindig izzadni kezd a tenyerem, nem tudom mi lehet az oka

2015. dec. 8. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:

#3: Akkor felejtsd el a g402-t, 100%-ig tenyeres egér (nehéz is, és a formája miatt nehéz megmarkolni és odébb rakni).


Fingertipre az alábbiakat ajánlom:

Steelseries Kana V2

Razer Abyssus

Roccat KONE Pure Optical

Mionix Avior 7000

Logitech g302

2015. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig a G402-nél, a hivatalos oldalon írja is hogy fingertip grip is
2015. dec. 8. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Ha meg tudod fogdosni egy MediaMarktban (vagy ha pesti vagy, a Pixel Kereskedőházban), meg fogod látni, hogy túl nagy és nehéz az ujjas fogáshoz.
2015. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pedig nagyon a szívemhez nőtt már. Kicsit logitech fan vagyok.

Viszont akkor a mostani bloody v4m egér is tenyeres (mégse úgy használom), mert összehasonlítva a g402-höz ugyan úgy néznek ki..

Bár most belegondolva, aki tenyeresen használja (palm grip azt hiszem) annak a csuklója hozzáér az asztalhoz? Csak kíváncsiságból kérdem.

2015. dec. 9. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Embere válogatja, nekem palmosként mindig leér a csuklóm. De rengetegen használnak hibrid-vegyes fogásokat is. Állítólag a Razer találta ki a három fő kategóriát (claw, palm, fingertip), hogy könnyebb legyen belőni, kinek milyen típusú egér jön be. Én csak nemrég döbbentem rá, milyen sokan használják úgy az egeret, hogy a bal gombon a mutatóujjuk van, a keréken a középső, a jobb gombon meg a gyűrűsujjuk, és két oldalt a hüvelykujjukkal és a kisujjukkal irányítják az egeret. Kipróbáltam, és egy csomó addig kényelmetlen egér egy csapásra kényelmes lett tőle.
2015. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Nekem úgy nagyon furcsa, főleg, hogy én a görgőt nem használom olyan sűrűn.

2015. dec. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!