Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes-e világító billentyűze...

Érdemes-e világító billentyűzetet venni? Igaz-e, hogy hamar lekopik a billentyűkről a festék? Milyen márkát ajánlotok (max.15. 000Ft-ig)? Vagy elég lenne a foszforeszkáló billentyűzet-matrica is?

Figyelt kérdés

KÉREM SZÉPEN, CSAK OLYANOK ÍRJANAK, AKIKNEK VAN ERRŐL SAJÁT TAPASZTALATUK IS.

Nem vagyok gémer, átlagos felhasználáshoz kellene élszakai munkához.

Minden komoly válaszadónak előre is köszi.



2015. dec. 8. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A fejlámpa sokkal jobb.
2015. dec. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hypno ***** válasza:

Én valószínűleg soha többé nem veszek más típusú billentyűzetet, csakis világítósat.


- Igen, kopnak a gombok...de nem annyira. A Revoltec XL3 billentyűzetemet vagy 4 éve használom, de még minden gomb olvasható. (A legjobban a baloldali shift, A, K, L, N, M kopott meg)

- Világítás nélkül rosszul láthatóak a karakterek...de egy idő után az embernek eszébe sem jut világítás nélkül használni.

- Éjszakai munkához egy kicsit hangosak azok a billentyűk, amiknél a nyomáspontot stabilizáló drótozás van. Leginkább a "space"

- A matricát én gányolásnak tartom, de tapasztalatom ilyennel.

2015. dec. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hypno ***** válasza:
tapasztalatom ilyennel nincs
2015. dec. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 T/Z ***** válasza:

Nekem is Revoltecem van, XL2-es.

Jó régi már, de semmi se kopott róla le még.


Ez nem kerül annyiba, mint a Logitech, meg a többi gyártó gamer padjai, de hát nem is tud olyan extrákat.

2015. dec. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni, hogy képesek lekoptatni az emberek a festéket a billentyűkről. A munkahelyemen sok-sok ezer karaktert gépelek naponta, de előbb mennek tönkre a billentyűzeteim, minthogy lekopjon róluk egy morzsányi festék is.
2015. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ÚJRA SZERETNÉK MEGKÉRNI MINDENKIT, HOGY CSAK AZ ÍRJON, AKIKNEK VAN ERRŐL VALAMILYEN TAPASZTALATA IS.

Köszönöm.

2015. dec. 9. 05:25
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ki magamnak: Cooler Master STORM Octane

Van valakinek erről valamilyen tapasztalata?

Kopik-e a billentyűzete?

2015. dec. 9. 06:51
 8/9 hypno ***** válasza:

#7

[link]

Ennyi pénzért ne várj csodát. A selymes tapintású billentyűk biztosan elkezdenek kifényesedni, aztán megkopni, de pár évet biztosan kibír.


Ha teheted nézd meg a saját szemeddel is, hogy a fényképek és a valóság között mennyi az eltérés.

2015. dec. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Joell ***** válasza:
Hama urage...
2020. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!