Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Western Digital Red filmekhez...

Western Digital Red filmekhez (nem nasba)?

Figyelt kérdés

[link]


Laptopom van, de kezd elfogyni a hely, nagyrészt a sorozatok miatt, amiket max évi egyszer nézek meg(de régiek és nem túl népszerűek így kétlem, hogy le tudnám tölteni őket újra).


A WD oldalán azt írják, hogy NAS-ba ajánlják, de külső hdd-ként használnám(amíg nem veszek egy asztali gépet). Mennyire szeretik ezek a gyakori ki-be húzgálást(max 1-2 naponta), vagy mennyire bírja egyáltalán azt, hogy kikapcsol, hiszen NAS-ban nem szokott tudtommal


Még sosem vettem HDD-t nem nagyon tudom melyik a jó, általában olyan elektronikai cikket veszek aminek sokáig van garanciája, most is ezt az elvet követtem.

De ha tudtok valami jobb HDD-t 20e forint alatt akkor szívesen meghallgatom



2015. dec. 8. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

ki be húzgálás...

hát figy, mikor bekapcsolod a géped, akkor is felpörög.

ha kikapcsolod leáll...

inkább csak ne rázogasd sokat és kész.


egyébként jó ez a winyo, nekem is ilyen van black-be de aztán lehet h blue.

2015. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint usb és tápkábel ki-be húzogatás
2015. dec. 8. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:

nem lesz baja.

van nekem is cuccom hozzá, szoktam használni külsőként, nem volt vele baj

csak ne dobáld.

2015. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 T/Z ***** válasza:

A RED megnevezés arra utal, h ezt a merevlemezt nem csak asztali gépekbe, hanem NAS-okba is előszeretettel ajánlják, mivel arra van tervezve, h folyamatosan nagy teljesítménnyel menjen.


Egy Green merevlemez pl. inkább csak otthoni felhasználásra való (adattárolásra ugye főleg), egy Black szerverekbe is oké, a Blue az általános felhasználásra (otthonra), a Red meg olyan adattároló, mint a Green, de nem csak otthonra, hanem komolyabb munkaállomásokba is megfelel.

2015. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Miért 1,2-es az értékelése?

2015. dec. 9. 08:00
 6/7 T/Z ***** válasza:

...hehhehh.. LOL, ez jó kérdés.


A HD Sentineles adatlapokon az értékelés nem valami valósághű, gyakran látni lepontozott merevlemezt az adatlapokon.

Gondolom akinek van valami baja vele, az ugye értékeli (lemínuszolja), mert így akarja kifejezni elégedetlenségét. Akinek meg nincs vele baja, az nem értékeli, mert nem foglalkozik vele, használja és kész.


Ezért aztán a mínusz pontok gyűlnek, a pozitív értékelés viszont elmarad.


Erre mondják, h nem valami reprezentatív adathalmaz.

Ebből mindenre lehet következtetni, csak a valós minőségére nem.



Google is rendszeresen tett közzé adatokat az általa használt milliónyi merevlemezről, az sokkal reprezentatívabb elemzés.

Igaz, ők csak annyit közöltek, h a beépített merevlemezek hány százaléka hibásodik meg, és mennyi idő alatt (típusokra lebontva).

2015. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvettem a végén, és tökéletesen megfelel az igényeimnek. Az asztalomon van, de hangosabb a laptopban lévő hdd, mint ez. Több órája írogatok rá cuccokat, 36 foknál még nem volt melegebb
2015. dec. 26. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!