Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Motorozás közben, hogy tudnék...

Motorozás közben, hogy tudnék zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam sima fülesen, de az kicsúszik, meg több oka is van, miért NEM jó. Vannak ezek a motoros vezetéknélküli headsetek, 100ezer felett kezdödik... Olcsóbban szeretnék, ha nem is jó telefonálásra, de legalább zene menjen rajta, bluetooth kapcsolattal pl. Tudtok ajánlani ilyesmit, vagy hasonló cuccot? (Alkalmasabb témát nem találtam, bocs, ha rossz helyre ment!..)

2015. dec. 11. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A kábeles miért nem jó? Van fülre csíptetős füles is. Mindezt 2000 Ft-ból megúszod.
2015. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél ami nem csúszik ki(btw ha van eszed sisak is lesz a fejeden közben, az alól meg egyik sem fog kicsúszni - legfeljebb amikor felveszed a bukót).
2015. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahogy mozog a sisak, meg a rázkódástól ki csúszik
2015. dec. 11. 17:43
 4/6 anonim válasza:
Leginkább sehogy, ha van egy kis eszed, mert nem csak látni, hanem hallani is kell a forgalmat!
2015. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nyilván nem full hangerőn szeretném.. :D És most csak egy fülre gondoltam. :) Ott van még a másik.
2015. dec. 12. 16:10
 6/6 anonim válasza:

ha mozog sisak, a fejeden akkor nagy a sisakod ami nem szerencsés

én a Philips SHE3590WT/10 használom, 3-4 ezer

2015. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!