Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jobb megoldás lenne, ha a...

Jobb megoldás lenne, ha a játékok más HDD-ről mennének, mint amenyiken a képek/zenék/videók/filmek vannak?

Figyelt kérdés

Gamer PC-be jobb lenne ha 1 terrás WesternD HDD ről mennének a játékok és a többi cucc, program, film, zenék, képek pedig egy küldön 2 terrás HDD-ről? (mint kettő 7200 rpm)

A Windows természetesen SSD-ről menne



2015. dec. 15. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A játékok futtatását semmilyen formában nem érinti a HDD-n tárolt egyéb adathalmaz, ezért felesleges plusz HDD-t venni.
2015. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm :) +1

Akkor sem ha mondjuk 3 terrából 2.5 foglalt, és ugy akarok játszani?

2015. dec. 15. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Amig van szabad kapacitás addig nincs gond.

Amennyiben már megvan mindkét winchester, akkor viszont használhatod nyugodtan úgy ahogy írtad, tehát az egyik csak és kifejezetten adatok tárolására (film, zene, képek, stb), A másikra mehetnek a telepített programok. Az adatok tárolására használt akár kimehet egy külső házba is, minek menjen folyamatosan.


Azt hittem még csak most tervezed megvenni ;)

2015. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire komolyan venni. :) Én csak annyit csinálok, hogy nem a C-re telepítem a játékot, hanem mondjuk a D-re. Steam is D-re megy, mert ugye a letöltött játék oda installálódik, ahol a Steam mappa van. És akkor nem a C fog megtelni játékkal. Lehet buta hiedelem, de én jobb szeretem, ha a C-n csak a rendszer van, meg az egyéb programok. De játék mindenképp más partícióra megy nálam.
2015. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy kell particiót csinálni? Még nem vettem meg semmilyen HDD-t. Veszek egy újat, össszerekatom (ismerősömmel, mivel ért hozzá), és mikor felinstalálom a windows-t, ott hogyan kell C-t meg D-t csinálni?
2015. dec. 15. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!