Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy hogy ilyen olcsó ez a gép?

Hogy hogy ilyen olcsó ez a gép?

Figyelt kérdés

Pcx-en sem tudtam ilyen olcsón összerakni

Még az extra videókártyákkal együtt sem.

[link]



2015. dec. 17. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy szar a táp, aránytalan a konfig, és ha például bővíteni akarsz ugrott a garancia. Még a videókártya márkája sincs feltüntetve.. Lehet az egyik legrosszabb hűtéssel rendelkezőt rakják bele.
2015. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stark2000 ***** válasza:
Mivel pontos típust nem írtak se a ramról, se a tápról, így igazából azokat simán le lehetne spórolni, mert a leggagyibb 500w-os tápegység simán kint van 6.000 forintból, a ram időzítése pedig lehet CL14-CL15 is, mert akkor 19-20.000 forint körül kint van az is (vagy még annyi se).
2015. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Elég nevetséges egy 60 ezres felsőközépkategóriás processzor egy 40 ezres alsókategóriás VGA mellett.
2015. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

boltnak nincs sajat arlistaja?

jotalasi felteteleket olvastad mar?

ha valami kulonosen olcso az miota jo vetel?...

i5 6500 az 60ezer kb. (65 max)

H110 20ezer kb.

ddr4 8gb 15ezer kb. (17 max.)

gtx750ti 2gb 34ezer max. ebben biztos lehetsz hogy ennyi vagy olcsobbal kell szamolnod ezt de szamoljuk 40el

1TB hdd 10ezerhez egesz kozel is van de szamoljuk 15el

dvd 1ezer se szamoljuk 5ezerel, biztos lehetsz benne hogy "kukabol" egy hasznalt

bitfenix neos 8ezerert is van de szamoljuk 10 el

500W ot hagyjuk ki mert semmit se tudni de ha legolcsobb akkor kb. 5ezer (radium.hu alapjan ez realis is lehet mivel ott 5ezrest hasznalnak sokszor...)

175ezer majdnem boltban

erre semmi extra koltseg nincs mar? valami biztos van...

termeszetesen a jotalasi koltsegen kivul! (ami 50ezer ha jol tudom...)


lassuk mindjart

2015. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
mindenki hogy lefikázza, de azért örülne egy ilyen gépnek a karácsonyfa alatt :D
2015. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

65+20+17(szamolhassuj 20 nak hogy konyebb legyen)+40+15+5+10+5


25ezerel kerekitetem felfele ha jol szamoltam


nos ez: 140+65=205-25=180


? enyi? szoval 5ezerrel log ki valami

ez eleg erthetetlen... azert szamolhasak be igy mivel ezekszerint a gephaz vagy az alaplap vagy valami hasznalt benne csak errol elfelejtetek szolni

(vagy lehet szoltak csak aprobetus reszt nem olvastad vegig, meg amugy is minek szolni?


esetlegesen felmerulhet olyan is hogy elirtak


kivancsi voltam igaz e amit irtal azert szamolgatam igy...


nagyon sok eporeoszerakos boltnal bevett szokas lett a hasznalt alkatresz felhasznalasa, a rendesebb helyek ezt lathaton jelzik hogy tartalmaz e es netan melyik alkatresz pontosan az

2015. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

175ezret kiadni amugy tok ertelmetlen erte


i5 6500 miatt csak miert venel minden masbol vackot? csak mert skylake ami semmiben nem jobb ha vga van a gepben?...


nezuk


1150 alaplap 20ezer kb.

8GB DDR3 15ezer alatt

Gephaz 10ezer kb.

merevlemez 15ezer alatt

tapegyseg 15ezer kb. (ilyen boltok elve alapjan egy 10ezer koruli is messze jobb mert mi magunk valaszuk...)

dvd ha kell hasznaltan 1ezres, de 3ezerert is kb van uj ha ennyire muszaj ertelmetlen hardvert venni...

90ezer? (dvd t 5ezerel szamolva)

i3 35ezer kb. igy belefer 125... GTX950 (50ezer) ami azert eg es fold (minimalisan le lehet sprolni az extra koltsegek miatt (pl. a dvd ára pont jo erre...)

i5 55ezer kb., lesporolva kicsit R7 370 belefer ami szinten eg es fold 750Ti hez kepest


szoval egy H110 es lapkaval mit nyertunk?

mit nyertunk egy i5 6500 el?

mit nyertunk egy ismeretlen tappal?

mit nyertunk szinten ismeretlen egyeb hardverekel?

mit nyertunk azzal hogy jotalasert fizetni kell? hogy magunk nem fejleszthesuk

stb stb


ez tenleg megedte az 5ezer koruli lesporolast...


Szia

2015. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani a matekot a magyar árakkal, vannak bizonyos alkatrészek amik a piaci ár tizedéért (igen, annyiért) szerezhetőek be, ilyen például a ház, dvd író, noname tápegységek és merevlemezek. Biztos lehetsz benne, hogy ezek (táp hdd odd ház) összesen 20k alatt vannak.
2015. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Basszus, a prohardver is vissuavesz a színvonalból... Ilyet ajânlani? xD
2015. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Basszus, a prohardver is vissuavesz a színvonalból... Ilyet ajânlani? xD"


Én is azt néztem, de gondolom ők is pénzből élnek. Mit tesztelnének ha nem kapnak alkatrészeket, mondjuk jobban tennék ha pcx, ipon és hasonlókkal szerződnének mit ezekkel..

2015. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!