Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nekem olyan problemám van...

Nekem olyan problemám van hogy van egy ibm thinkpad t60 gepem ês bekapcsolom a laptopomat pár mp és kikapcsol mit szerintetek miért?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 21:38
 1/7 CspCsj ***** válasza:
Ha megállt/meghibásodott a ventilátora, akkor mindegyik ezt szokta csinálni.
2015. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mit tehetek?

Lehet az is hogy a kepernyő kábelje nem érintkezik. De a gép annyira nem fontos de viszont a sok kép ami rajta van az igen

2015. dec. 20. 06:46
 3/7 CspCsj ***** válasza:

Kiszereled a merevlemezt, majd másik géphez csatlakoztatva átmásolod ami kell. (USB tokkal is működhet)


Monitorkábel hibánál rendszerint működik a gép, legfeljebb külső monitor szokott kelleni.

2015. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Usb tokkal hogyan?
2015. dec. 20. 16:16
 5/7 CspCsj ***** válasza:

1500 Ft környékén indulnak az üres USB SATA csatlakozós házak/tokok. Szerzel egy ilyet újonnan, (vagy használtan még olcsóbban) és azzal mondhatni pendrive-ként csatlakoztatod egy másik géphez.

Ha gyakran csinálsz ilyet, akkor vannak univerzálisabb eszközök többféle csatlakozóval, - igaz drágábban.

2015. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kössz az információt.

Küldessz linket h hol szerezhetem be olcsóbban?

2015. dec. 20. 20:49
 7/7 CspCsj ***** válasza:

Újonnan:

[link]


Használtan:

Pl. helyi pc-boltban, piacon, apróhirdetésekben keress.


Kínából is rendelhetsz 1000 Ft alatt:

[link]

(soknál ingyen szállítás=free shipping van, de 3-4hét mire ideér)

2015. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!